17 maja odbędzie się wydarzenie „Dawajcie do Janowca – Dwa koła – Dwa kije”. W ramach wydarzenia zaplanowano dwa rajdy:
Miejsce zbiórki:
Janowiec – parking przy stadionie, ul. Sandomierska
Godzina rozpoczęcia: 10:00
Na uczestników czekają m.in.:
Na zakończenie dla zapisanych uczestników przewidziano ciepły posiłek. Dla wszystkich uczestników dostępne będzie również ognisko (prowiant we własnym zakresie). Zakończenie wydarzenia odbędzie się nad rzeczką Plewką.
Wśród osób zapisanych i biorących udział w wydarzeniu zostanie rozlosowanych 10 upominków. Organizatorzy przewidzieli także wyróżnienia dla najmłodszego i najstarszego uczestnika. Nagrody ufundował Powiat Puławski.
Obowiązują zapisy oraz limit uczestników:
Link do zapisów:
formularz zgłoszeniowy
Osoby zapisane otrzymają:
Osoby spoza listy zapisów mogą uczestniczyć w rajdzie na własną odpowiedzialność.
Partnerzy wydarzenia:
Informacje:
Artur Soleniec
tel. 783 883 299
Powered by iCagenda