Warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków

WarsztatyNaturalneKosmetyki
Category
Wydarzenia
Date
2025-06-25 17:00
Venue
18, Ogrodowa, Góra Puławska, gmina Puławy, powiat puławski, województwo lubelskie, 24-100
Telephone
Email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Puławskiej zaprasza na wyjątkowe warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków, które poprowadzi Katarzyna Enerlich – pisarka, joginka i pasjonatka ziół.

Wspólnie przygotujemy:

  • naturalny krem do twarzy z filtrem przeciwsłonecznym
  • mazidło pielęgnacyjne
  • olejek chroniący skórę latem

To idealna okazja, by poznać roślinne składniki, ich dobroczynne właściwości i stworzyć kosmetyki bez chemii – bezpieczne dla skóry i przyjazne dla środowiska. 25 czerwca 2025 r. (środa), godz. 17:00, Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Puławskiej, ul. Ogrodowa 18

Warsztaty są darmowe, ale liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod numerem 81 880 56 08.

Katarzyna Enerlich – pisarka, dziennikarka, joginka i zielarka. Autorka wielu popularnych powieści obyczajowych, w których wrażliwość na naturę łączy się z opowieściami o codziennym życiu. Od lat zgłębia wiedzę o roślinach leczniczych i naturalnej pielęgnacji, tworząc własne kosmetyki oparte na ziołach i tradycyjnych recepturach. Prowadzi warsztaty, podczas których z pasją dzieli się swoją wiedzą o tym, jak żyć w harmonii z naturą – w duchu prostoty, uważności i dbałości o siebie.
Warsztaty odbędą się w ramach projektu biblioteki pn. "Biblioteka dla CZŁOWIEKA", który łączy w sobie biblioterapię z działaniami na rzecz praw człowieka, poprawy dobrostanu psychicznego i fizycznego oraz ochrony klimatu.

Działanie zostanie zorganizowane w ramach projektu Biblioteka dla CZŁOWIEKA, który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącym z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.

 
 

All Dates

  • 2025-06-25 17:00

Powered by iCagenda