Pakiety pobytowe

Wycieczka trzydniowa do Krainy Lessowych Wąwozów
OpisOferta 3-dniowej wycieczki szkolnej po Krainie Lessowych Wąwozów. Aktywnie, kreatywnie, ciekawie! Nauka przez zabawę, działania angażujące wszystkie zmysły. Intensywny kontakt z naturą i kulturą.
Telefon: 81 50 16 101
Wycieczka jednodniowa - Wojciechowskie Rękodzieło
OpisOdwiedzisz pracownię wytapiania szkła metodą fusingu, gdzie stworzysz swoją własną szklaną pamiątkę. Poznasz wszystkie tajniki sztuki kowalskiej w jedynym w Polsce Muzeum Kowalstwa!
Telefon: 81 50 16 101
Wycieczka jednodniowa - Owady i Minerały
OpisOdwiedzisz wojciechowską Owadolandię, gdzie znajdują się olbrzymie repliki owadów! Weźmiesz udział w warsztatach plastycznych i przeżyjesz niesamowite przygody podczas gry terenowej z Muzeum Minerałów, Meteorytów i Skamieniałości!
Telefon: 81 50 16 101
Wycieczka jednodniowa - Magiczny Nałęczów
OpisPoznasz zabytkowy Nałęczów w trakcie przejażdżki Retro Meleksem, skosztujesz źródlanej, zdrowotnej wody i odwiedzisz żywe muzeum hodowli zwierząt!
Telefon: 81 50 16 101
Wycieczka jednodniowa - Dla miłośników przyrody
OpisDoświadcz lekcji przyrodniczej w Nałęczowskim Zwierzyńcu - żywym muzeum hodowli zwierząt gospodarskich i towarzyszących. Obejrzyj bogatą kolekcje minerałów, skamieniałości i meteorytów i weź udział w lekcji muzealnej i warsztatach "od lessu do gwiazd".
Telefon: 81 50 16 101
Wycieczka jednodniowa - Czekoladowe Labirynty
OpisPrzeżyjesz słodką przygodę podczas Czekoladowych Warsztatów i rozwiążesz niezapomniane zagadki w Parku Labiryntów i Miniatur w Rąblowie.
Telefon: 81 50 16 101