Aerostat - loty balonem

Kontakt
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon +48 577 535 144
e-mail AerostatAG@gmail.com

Opis obiektu: Aerostat - loty balonem

Aerostat to firma, która za cel obrała sobie promowanie sportu balonowego w Polsce. Oferują widokowe loty balonem przez cały rok.

Aerostat - Atrakcje Nałęczów

Aerostat to firma, która zajmuje się promowaniem niezwykłego sportu, jakim są loty balonowe, na terenie całej Polski. Firma znajduje się w malowniczym Nałęczowie, który słynie z posiadania statusu uzdrowiska. Aerostat znajduje się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.     

Kilka informacji na temat Aerostat

Główną misją Aerostat jest promowanie sportu balonowego w Polsce i poza granicami, poprzez organizację i uczestnictwo w imprezach sportowych. Właściciel z zaangażowaniem i pasją organizuje zawody balonowe, fiesty balonowe oraz pokazy lotnicze od 1994 r.

Aerostat organizuje loty po całej Lubelszczyźnie, a jego główne lokalizacje, to: okolice Lublina, Nałęczowa, Zamościa, Chełma oraz Kazimierza Dolnego. Loty w innych regionach Polski również są możliwe po wcześniejszych obustronnych ustaleniach.

Loty z Aerostat najczęściej trwają ok. 1 godziny, jednak na całą wyprawę Organizatorzy zalecają przeznaczyć ok. 2,5 godziny. W programie takiego lotu znajduje się:  

 • Przygotowanie do lotu i instruktaż dla pasażerów,
 • Lot,
 • Celebracja lotu przy lampce wina musującego oraz wręczenie certyfikatu uczestnictwa w locie,
 • Powrót samochodem do miejsca startu.

Mogą brać w nich udział dorośli i dzieci od lat 7 (w obecności opiekuna prawnego). Uczestnikami nie mogą być osoby, które w przeciągu ostatniego ROKU przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia oraz kobiety w ciąży.         

Co dodatkowo oferuje Aerostat? 

Aerostat to firma, która jest w stanie zrealizować różne opcje lotu balonem dostosowane do Państwa potrzeb, takie jak m.in.:  

 • Loty widokowe grupowe STANDARD,
 • Loty widokowe na wyłączność PREMIUM,
 • Sesje ślubne w balonie,
 • Zaręczyny w balonie,
 • Inne opcje dostosowane do życzeń klienta.

Ponadto Aerostat posiada ofertę biznesową, która skierowana jest przede wszystkim do firm oraz jednostek samorządowych. W ofercie biznesowej znajduje się:       

 • Event firmowy z balonem – lot widokowy dla wybranej grupy, lot na uwięzi dla wybranej grupy, nocny pokaz balonów,
 • Reklama na balonie – istnieje możliwość umieszczenia stałej reklamy na balonie, przeznaczone są do tego 3 miejsca, na których reklamy wklejane są taśmą velcro do powłoki balonu
 • Fiesta balonowa – przeznaczona głównie dla jednostek samorządowych i podmiotów zainteresowanych, jest to 2-3 dniowa aktywność balonów w wybranym miejscu. Za wcześniejszym uzgodnieniem odpowiednia ilość balonów wykonuje 2 loty w każdy lub tylko wybrany dzień, a całość zakończona jest nocnym pokazem balonów przy muzyce lub koncercie znanych artystów.

 

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak

Lokalizacja

Nałęczów
24-150 Nałęczów
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.