Agroturystyka

Zaborze 47
Karczmiska
Zaborze 47,
24-160 Zaborze
Telefon: 887 378 554
Obiekt Certyfikowany: tak
OpisObiekt położony wśród sadów, na powierzchni 3 ha, w miejscowości Zaborze, na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. W wyremontowanej na błysk oborze znajdują się cztery doskonale wyposażone apartamenty. Do dyspozycji gości jest też SPA, park linowy i miejsce na ognisko
W Dolinie Stawów
Wąwolnica
Karmanowice 131,
24-160 Wąwolnica
Telefon: 607 339 564
Obiekt Certyfikowany: tak
Opis"W Dolinie Stawów" to urokliwy zakątek we wschodniej części Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Prócz 5 komfortowych pokoi, gościom udostępnione są również dwa stawy przeznaczone do wędkowania.
Nad Lipcykiem
Wojciechów
Nowy Gaj 8A,
24-204 Wojciechów
Telefon: 605 594 848
Obiekt Certyfikowany: tak
OpisSamodzielny domek usytuowany w urokliwej miejscowości Nowy Gaj w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Wąwozu Lipcyk.
Domek w Miłocinie
Telefon: 607 450 352
OpisDomek w MIłocinie to Samodzielny domek z opoki kazimierskiej. Urządzony ze smakiem i z dopieszczeniem każdego szczegółu w stylu rustykalnym i klasycznym zabytkowymi meblami i pięknymi przedmiotami. Przytulny i ciepły, położony na uboczu lubelskiej wsi.
Agroturystyka Pod Jabłonią
Celejów
Celejów 35,
24-120 Kazimierz Dolny
Telefon: 605 608 384
Obiekt Certyfikowany: tak
od 100
OpisGospodarstwo położone na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego w urokliwej miejscowości Celejów. Idealne miejsce na wypoczynek, długie piesze wędrówki, wyprawy rowerowe czy wycieczki do pobliskich miejscowości o bogatej ofercie turystycznej -Kazimierz, Nałęczów, Puławy
Zamkowe Wzgórze
Kazimierz Dolny
Góry
24-120 Kazimierz Dolny
Obiekt Certyfikowany: nie
OpisZamkowe Wzgóze - Domy na Wynajem w Kazimierzu Dolnym to baza wypadowa dla wszystkich pasjonatów spokojnego wypoczynku. Do Zamkowego Wzgórza należy 8 domów na wynajem.
Zakątek Bór
Telefon: 501345631
OpisObiekt Zakątek Bór, nowoczesne domki nad rzeką, położony w miejscowości Bór, oferuje dostęp do ogrodu z tarasem oraz różne opcje zakwaterowania, w których zapewniono klimatyzację.
Zagrodowa Osada
Kazimierz Dolny
Uściąż 114 B,
24-120 Kazimierz Dolny
Obiekt Certyfikowany: nie
Opis3-hektarowe gospodarstwo, w którym hodowane są zwierzęta gospodarskie i domowe. Zagrodowa Osada oferuje miejsca noclegowe w dworku, tradycyjne jedzenie, a także lekcje jazdy konnej i hipoterapię.
Willa Puławianka Bed&Breakfast
Puławy
ul.Henryka Dąbrowskiego 14
24-100 Puławy
OpisWilla Puławianka Bed & Breakfast to kameralny obiekt dla osób szukających relaksującego miejsca na nocleg. Do dyspozycji gości oddanych zostało 5 przestronnych pokojów – są to pokoje 2-osobowe oraz 3-osobowe z łazienkami z prysznicami.
W Dolinie Bystrej
Celejów
Celejów 88,
24-160 Wąwolnica
OpisGospodarstwo Agroturystyczne usytuowane w Kazimierskim Parku Krajobrazowym. Oferuje pokoje dwuosobowe i wiele udogodnień.
U Michasi
Opole Lubelskie
wieś Pomorze 11
24-300 Opole Lubelskie
Obiekt Certyfikowany: nie
OpisGospodarstwo Agroturystyczne “U Michasi” proponuje odpoczynek w miłej, spokojnej atmosferze w malowniczo położonej wsi Pomorze w dolinie rzeki Chodelki. Piękna okolica, dużo zieleni, mnóstwo świeżego powietrza sprzyja odpoczynkowi oraz skutecznie poprawia samopoczucie.
U Kowalowej
Wojciechów
Wojciechów 153,
24-204 Wojciechów
Obiekt Certyfikowany: nie
OpisGospodarstwo agroturystyczne znajdujące się w Wojciechowie, oferuje swoim Gościom komfortowo wyposażone pokoje 2-7 osobowe z łazienkami. Łącznie obiekt dysponuje 5 pokojami, kuchnią, jadalnią (z kominkiem), z bezpośrednim wyjściem na słoneczny taras bądź zacienioną altanę.
Pokoje Gościnne Celejów
Wąwolnica
Celejów 12 A, B
24-160 Wąwolnica
Obiekt Certyfikowany: nie
OpisObiekt oferuje 11 pokoi z łazienkami, Wi-Fi i aneks kuchenny. Pokoje znajdują się w dwóch osobnych obiektach, przy jednym podwórku z dużym parkingiem.
Perła Gaju
Wojciechów
Stary Gaj 59,
24-204 Wojciechów
Obiekt Certyfikowany: nie
OpisObiekt oferujący noclegi, posiadający miejsce na grilla, miejsce do połowu ryb i plażę przeznaczoną dla korzystających z zakwaterowania. W ofercie do dyspozycji klientów znajdują się domki drewniane i holenderskie. Wszystkie w pełni wyposażone w kuchnię i toaletę.
Miód Malina
Nałęczów
Sadurki 63
24-150 Nałęczów
Telefon: 607408435
OpisObiekt Miód Malina położony jest w miejscowości Nałęczów i oferuje ogród, wspólny salon oraz taras. Na miejscu zapewniono też bezpłatne WiFi. Oferta domu wakacyjnego obejmuje bezpłatny prywatny parking oraz wspólną kuchnię.