Hotel, Motel, Pensjonat

Willa Filiks
Nałęczów
Armatnia Góra 10,
24-150 Nałęczów
Telefon: 519 432 777
Obiekt Certyfikowany: tak
OpisWilla Filiks to klimatyczne miejsce w centrum Nałęczowa. Historia tego budynku sięga XIX wieku, co obrazują liczne fotografie w części gastronomicznej i noclegowej. Wszystkie pokoje są luksusowo urządzone i przestronne.
Łubinowe Wzgórze Wioska Zdrowia
Wąwolnica
Łąki 45a,
24-160 Wąwolnica
Telefon: +48 512 371 309
Obiekt Certyfikowany: tak
OpisWyjątkowo pięknie zlokalizowany kompleks otoczony lasem poprzecinanym wąwozami, w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, nieopodal Uzdrowiska Nałęczów. Na gości czeka 11 pokojów, 2 apartamenty, 2 domki.
Hotel Stacja Kultura
Poniatowa
ul. Kolejowa 2,
24-320 Poniatowa
Telefon: 81 475 52 20
Obiekt Certyfikowany: tak
OpisHotel Stacja Kultura to przytulne miejsce, które oferuje nie tylko posiłki i nocleg, ale przede wszystkim domową atmosferę. Wszystko zachowane w klimatach około podróżniczych. Obiekt zlokalizowany przy torach, stylizowany jest na stację kolejową.
Hotel Słowik
Poniatowa
ul. Spacerowa 3,
24-320 Poniatowa
Telefon: +48 81 820 41 61
Obiekt Certyfikowany: tak
OpisHotel Słowik to nowoczesny obiekt pięknie położony nad zalewem w Poniatowej. Oferuje wypoczynek w 27 klimatyzowanych pokojach z łazienkami. Goście prowadzący aktywny tryb życia mogą korzystać z przylegającej do hotelu plaży i wędkować lub pływać w pobliskich stawach.
Hotel Olimpic
Puławy
ul. Józefa Hauke-Bosaka 1,
24-100 Puławy
Telefon: 81 458 62 30
Obiekt Certyfikowany: tak
OpisNowoczesny budynek o ciekawej architekturze, usytuowany w pobliżu lasu, z dala od śródmiejskiego zgiełku, a jednocześnie w odległości kilku minut drogi od centrum Puław. Obiekt oddaje do dyspozycji gości 18 nowych, dobrze wyposażonych pokoi z łazienkami.
Energetyk - Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe
Nałęczów
ul. Paderewskiego 10,
24-150 Nałęczów
OpisEnergetyk to Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe w Nałęczowie. Składa się ono z rozległego, dobrze wyposażonego budynku. Dzięki swojemu eleganckiemu wystrojowi i niepowtarzalnej atmosferze jest idealnym miejscem dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych.
Zajazd Piastowski
Kazimierz Dolny
ul. Słoneczna 3,
24-120 Kazimierz Dolny
Obiekt Certyfikowany: nie
OpisHotel ,,Zajazd Piastowski" położony jest na terenie malowniczego Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Obiekt dysponuje 64 pokojami.
Sybilla Hotel i Restauracja
Puławy
al. Królewska 17,
24-100 Puławy
Obiekt Certyfikowany: nie
OpisSybilla Hotel i Restauracja to ośrodek wypoczynkowy oferujący 60 pokoi i doskonale wyposażone centrum konferencyjne. Specjalizuje się również w organizowaniu imprez okolicznościowych. Restauracja zaś, to unikatowe miejsce na uroczystą kolację czy wykwintny obiad z rodziną.
SCSK Pół Ławy
Puławy
ul.Czartoryskich 6
24-100 Puławy
Obiekt Certyfikowany: nie
OpisObiekt zlokalizowany w Puławach, posiadający 50 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 2 osobowych.
Prima Nova
Puławy
Aleja Partyzantów 44,
24-100 Puławy
Obiekt Certyfikowany: nie
OpisPrima Nova jest kameralnym hotelem, położonym w dogodnej lokalizacji niedaleko trasy S12 i dworca kolejowego w Puławach.
Pensjonat Serokomla
Janowiec
ul. Rynek 12,
24-123 Janowiec
Obiekt Certyfikowany: nie
OpisPensjonat położony jest w sercu Janowca, zaledwie po drugiej stronie Wisły od Kazimierza Dolnego. Do dyspozycji turystów oddanych zostało 11 pokoi i 2 apartamenty, wszystkie z łazienkami.
Pensjonat Ewelina - Willa pod Matką Boską
Nałęczów
Al. Lipowa 16
24-140 Nałęczów
Obiekt Certyfikowany: nie
OpisPensjonat Ewelina mieści się w  Willi pod Matką Boską  budowla pochodzi z 1896 r., w stylu włoskim, należała do Edmunda Raciborskiego miłośnika twórczości B. Prusa. Budynek, którego bryła zachowała się do dziś w niemal nie zmienionym, oryginalnym stanie pełni role kawiarni.
Oskar Business & SPA
Puławy
Dęblińska 1,
24-100 Puławy
Obiekt Certyfikowany: nie
OpisHotel Oskar jest nowoczesnym obiektem znajdującym się w Puławach, przy bulwarach wiślanych, w odległości 25 metrów od brzegu Wisły. Do dyspozycji gości przekazano 38 pokoi. Na miejscu działa restauracja serwująca śniadanie oraz specjały kuchni polskiej i międzynarodowej.
Ohotelik
Poniatowa
ul. Kraczewicka 15,
24-320 Poniatowa
OpisPensjonat w Poniatowej, oferuje ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W każdej opcji zakwaterowania znajduje się prywatna łazienka z prysznicem, bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono pościel i ręczniki.
Montis Hotel & SPA ***
Poniatowa
Nałęczowska 1,
24-320 Poniatowa
Obiekt Certyfikowany: nie
OpisObiekt położony jest w Poniatowej, małym, urokliwym miasteczku, które otoczone jest lasami oraz różnej wielkości stawami. Urozmaiceniem krajobrazu są piaszczyste wydmy porośnięte sosnami oraz wąwozy doskonałe do spacerów i wycieczek rowerowych. Hotel mieści 20 pokoi.