Eko-busik

Kontakt Lubelska 1,
24-120 Kazimierz Dolny
Gmina Kazimierz Dolny
Miejscowość Kazimierz Dolny
Telefon 602 178 024
e-mail kontakt@ekobusik.pl

Opis

Firma zaprasza na przejażdżki czerwonymi Eko-Busikami po Kazimierzu Dolnym! Do Państwa dyspozycji jest 12 cichych, ekologicznych pojazdów elektrycznych. Każdy z nich zabiera na pokład 13 pasażerów. Wycieczki odbywają się z głosem automatycznego lektora, lub z przewodnikiem.

W trakcie przejażdżki kierowcy opowiadają Państwu ciekawe legendy i anegdoty związane z dawnym Kazimierzem.  Podczas krótkich postojów możecie okazję podziwiać z bliska najciekawsze atrakcje Krainy Lessowych Wąwozów.

Dla klientów zostało przygotowanych kilka ciekawych tras o różnej długości (30 – 60 min). Zwiedzając, zobaczycie Państwo między innymi Wąwóz Korzeniowy, Kazimierskie Spichlerze, Cmentarz Żydowski czy najpiękniejszą w Kazimierzu, malowniczą uliczkę Szkolną, usianą architektonicznymi perełkami.

Dla grup zorganizowanych są przygotowane specjalne trasy (w tym najdłuższą trwającą 2 godziny!), a także wyjątkowo korzystne ceny. Dla wycieczek szkolnych i maluchów jest specjalny audio-przewodnika w formie opowiadania, gdzie w role przewodnika wciela się kazimierski kogucik.

Najciekawsze trasy czerwonych Eko-Busików są dostępne również z audio-przewodnikiem w językach obcych — angielskim, niemieckim, rosyjskim czy ukraińskim.

Eko- busiki czekają na Państwa na dużym Rynku od strony kościoła farnego, w sezonie letnim codziennie od 10:00 do 18:00.

Lokalizacja

Kazimierz Dolny
Lubelska 1, 24-120 Kazimierz Dolny