Eko-busik

Kontakt Lubelska 1,
24-120 Kazimierz Dolny
Gmina Kazimierz Dolny
Miejscowość Kazimierz Dolny
Telefon 602 178 024
e-mail kontakt@ekobusik.pl

Opis obiektu: Eko-busik

Firma zaprasza na przejażdżki czerwonymi Eko-Busikami po Kazimierzu Dolnym! Do Państwa dyspozycji jest 12 cichych, ekologicznych pojazdów elektrycznych. Każdy z nich zabiera na pokład 13 pasażerów. Wycieczki odbywają się z głosem automatycznego lektora, lub z przewodnikiem.

Eko-busik

Eko-busik to firma organizująca przejażdżki po Kazimierzu Dolnym. Do dyspozycji turystów przeznaczono 18 cichych, ekologicznych pojazdów elektrycznych, które mogą pomieścić 13 pasażerów.

Wycieczki w eko-busiku odbywają się za pomocą lektora automatycznego lub z przewodnikiem, którzy pomogą w przedstawieniu historii miasteczka. Kierowcy opowiadają ciekawe legendy i anegdoty związane z dawnym Kazimierzem Dolnym. Podczas postojów istnieje możliwość podziwiania z bliska najciekawszych atrakcji Krainy Lessowych Wąwozów.

W ofercie znajdują się: wycieczki dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych, nocne zwiedzanie Kazimierza z Pochodniami, Retro Eko-busik, wycieczki do winnicy, degustacja wina pod gwiazdami oraz wycieczki objazdowe po Kazimierzu Dolnym.

Oferta kierowana jest również dla klientów zza granicy. Najciekawsze trasy eko-busów dostępne są także z audio-przewodnikiem w językach obcych: angielskim, niemieckim, rosyjskim czy ukraińskim.

Lokalizacja

Kazimierz Dolny
Lubelska 1, 24-120 Kazimierz Dolny
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.