Rejsy po Wiśle w Kazimierzu Dolnym

Gmina Kazimierz Dolny
Miejscowość Kazimierz Dolny
Telefon (81) 88 10 135
e-mail z_pasaz@wp.pl

Opis obiektu: Rejsy po Wiśle w Kazimierzu Dolnym

Turystów spragnionych przygody i niesamowitych widoków zapraszamy na rejsy statkiem po Wiśle w Kazimierzu Dolnym. Statki kursują w sezonie letnim przez cały dzień. Oferta kierowana jest do turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

Rejsy po Wiśle

Przebywając w Kazimierzu Dolnym świetną atrakcją będzie rejs statkiem po Wiśle, z którego również można zaobserwować niepowtarzalny krajobraz tego miasteczka.

Kilka informacji na temat Rejsów po Wiśle

Do dyspozycji turystów firma udostępnia 7 statków. Ich kursy w czasie rejsów po Wiśle odbywają się w sezonie letnim przez cały dzień, zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

W ofercie znajdują się m.in. rejsy godzinne, które rozpoczynają swój start w porcie w Kazimierzu Dolnym i płyną w górę Wisły mijając malownicze kamieniołomy, Mięćmierz oraz, tzw. „Krowią Wyspę”, przy której zawracają z powrotem do Kazimierza.

Oprócz tego turyści mogą wybrać się na przeprawę do Janowca.

Firma umożliwia również zorganizowanie rejsów na zamówienie oraz bankiety, bądź konferencję na statkach, które odbywają się na przystosowanym do tego statku „Kazimierz Wielki”. Jest on w stanie pomieścić 150 osób podczas bankietów i 240 osób w trakcie rejsów widokowych.

Lokalizacja

Kazimierz Dolny
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.