Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA

Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA
Kontakt ul. Słoneczna 20,
24-150 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon 81 501 47 24
e-mail vitaligs@vitaligs.pl

Opis

Elegancki hotel w przepięknym uzdrowisku Nałęczów, w którym poczujesz subtelny luksus wśród ciszy i zieleni. Jest to nie tylko wspaniałe miejsce na nocleg ale również miejsce relaksu, odnowy ciała i ducha.

Obiekt dysponuje bogatą ofertą zabiegów m.in:

  • pielęgnacja twarzy i ciała (mezoterapia igłowa, kawitacja, FR- lava TRON, okłady błotno – algowe, VOLUMETIQ lift, bioinfuzja tlenowa)
  • odnowa biologiczna (kapsuła podciśnieniowa, wibracyjny spalacz tłuszczu, masaż próżniowy, elektroterapia, bicze szkockie, presoterapia)
  • zabiegi medyczno – kosmetyczne (profilaktyka i leczenie schorzeń proktologicznych, usuwanie włókniaków miękkich szyi i tułowia, elektrokoagulacja, profilaktyka i leczenie niewydolności żył kończyn dolnych, korekta zmarszczek, fałdów i konturów twarzy preparatem RESTYLANE).
  • siłownia i fitness
  • ruska bania (rytuał w bani trwa ok. 2 godz. Wchodzimy do sauny na 10-15 min, ciało możemy chłostać witkami – brzozowymi , pokrzywowymi czy innymi, po czym schładzamy ciało zimną wodą lub śniegiem . Czekając na kolejne wejście , pije się gorące ziołowe herbaty z miodem lub innymi dodatkami). Z bani możemy korzystać przez cały rok.

Lokalizacja

Nałęczów
ul. Słoneczna 20, 24-150 Nałęczów