Parchatka

Kontakt Parchatka 187
24-120 Kazimierz Dolny
Gmina Kazimierz Dolny
Miejscowość Parchatka
Telefon +48 81 888 43 04
e-mail info@parchatka.pl

Opis

Ośrodek w Parchatce udostępnia narciarzom 3 ratrakowane, oświetlone trasy zjazdowe. Na stoku znajdują się również dwa szybkie wyciągi talerzykowe i wyrwirączka dla najmłodszych.

Stok położony między Kazimierzem Dolnym a Puławami działa od 2008 roku. Każda trasa jest oświetlona, ratrakowana i posiada sztuczne naśnieżanie. Stok dysponuje dwiema trasami o długości 420 m i jedną 120 m. 
Ośrodek czynny w sezonie zimowym w godzinach: 09.00 – 22:00.

Każda trasa jest oświetlona, ratrakowana i posiada sztuczne naśnieżanie. Na stoku znajdują się także dwa szybkie i nowoczesne wyciągi talerzykowe o łącznej przepustowości 1400 os./godz. Działa wyrwirączka dla najmłodszych oraz specjalnie wydzielony teren do nauki jazdy. Przy stoku parking na 200-300 samochodów. Można zakupić tu karnety punktowe lub czasowe. Obowiązują atrakcyjne rabaty cenowe dla grup zorganizowanych.
Zaletą ośrodka jest restauracja “Karczma Parchatka” położona tuż przy stoku narciarskim. Do dyspozycji Gości także kilkanaście pokoi urządzonych w stylu góralskim. Także w budynku wypożyczalni sprzętu narciarskiego ośrodek oferuje pokoje turystyczne,
w atrakcyjnych cenach. Przy ośrodku działa Szkółka Narciarska Marcelus-Ski.

Informacje dodatkowe

Udogodnienia

Bezpłatny parking tak

Lokalizacja

Kazimierz Dolny
Parchatka 187, 24-120 Kazimierz Dolny