Czekoladowe Warsztaty

Kontakt
Gmina Wąwolnica
Miejscowość Wąwolnica
Telefon 572 893 161; 527 689 207
e-mail patrycja.rejmak@delisis.pl; klaudia.rejmak@delisis.pl

Opis

"Czekoladowe Warsztaty”, organizowane w samym sercu Wąwolnicy, to aktywność, podczas której grupy lub osoby indywidualne poznają historię czekolady, pracę w manufakturze oraz samodzielnie przygotują i ozdobią czekoladowe tabliczki, pralinki, lizaki i czekolady do picia.  

Czekoladowe Warsztaty, to aktywność, podczas której grupa, bądź osoby indywidualne poznają historię czekolady. Odwiedzający będą mieli okazję przygotować i ozdobić tabliczki, parlinki i lizaki. Turyści dowiedzą się na czym polega temperowanie czekolady, oaz zobaczą jak wygląda praca w manufakturze. Podczas warsztatów do degustacji będzie wiele rodzajów czekolad, oraz wspólnie przygotowana czekolada do picia.

Czas trwania warsztatów to około 1,5h, a minimalny wiek uczestnika to 3 lata. Możliwe jest również przygotowanie warsztatów dla dorosłych.

Pracownia zlokalizowana jest na starym rynku w Wąwolnicy – malowniczym miasteczku, położonym w Krainie Lessowych Wąwozów. W pracowni ręcznie produkowana jest również Śliwka Nałęczowska – Certyfikowany Produkt Krainy Lessowych Wąwozów.

Informacje dodatkowe

Informacje

Obiekt Certyfikowany tak

Lokalizacja

Wąwolnica
ul Rynek 12, 24-160 Wąwolnica