Willa Filiks

Kontakt Armatnia Góra 10,
24-150 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon 519 432 777
e-mail willa.filiks@gmail.com

Opis obiektu: Willa Filiks

Willa Filiks to klimatyczne miejsce w centrum Nałęczowa. Historia tego budynku sięga XIX wieku, co obrazują liczne fotografie w części gastronomicznej i noclegowej. Wszystkie pokoje są luksusowo urządzone i przestronne.

Willa Filiks – Nocleg Nałęczów

Willa Filiks to wyjątkowe miejscu w centrum Uzdrowiskowego Nałęczowa, które zapewni swoim gościom miejsca noclegowe w starej zabytkowej willi. Obiekt znajduje się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.         

Kilka informacji na temat Willi Filiks

Willa Filiks udostępnia dla swoich Gości przestronne i luksusowe urządzone pokoje w zabytkowej, odrestaurowanej willi Ukrainie położonej w sąsiedztwie Parku Zdrojowego.

 Znajdziecie tu m.in. pokoje jednoosobowe, pokoje dwuosobowe oraz apartamenty „Słowik” i „Błękitny”. Pokoje wyposażone są w łóżka jednoosobowe lub dwuosobowe, a w przypadku apartamentów dwuosobowe łoża małżeńskie oraz  łazienki z zapewnieniem wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy.

Willa Filiks posiada również w swojej ofercie wyżywienie w postaci śniadań, które można nabyć za dodatkową opłatą.

Willa Filiks jest także doskonałym miejscem dla rodzin z dziećmi. Obok obiektu znajduje się duży, ogrodzony ogród, gdzie najmłodsi mogą się pobawić na huśtawkach, trampolinie oraz innych atrakcjach przygotowanych przez właścicieli.     

Co dodatkowo oferuje Willa Filiks? 

Na terenie Willi Filiks znajduje się restauracja, gdzie serwowana jest kuchnia tworzona ze świeżym spojrzeniem na lokalną kuchnię, zachowując przy tym kanon i tradycje kulinarne. Istnieje także możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych, przy których oferowane są ceny specjalne za pokoje noclegowe.          

Co zobaczyć będąc w pobliżu Willi Filiks? 

Willa Filiks zlokalizowana jest w pobliżu Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku w pobliżu natury. W Parku turyści znajdą wiele ciekawych miejsc oraz zabytków, takich jak: Pałac Małachowskich, jeden z najstarszych sanatoriów „Książę Józef”, Pijalnie Czekolady Wedel oraz Pijalnia wód, w której znajduje się także palmiarnia. Miłośnicy wodnych kąpieli oraz zabiegów SPA mogą wybrać się do Wodnego Kompleksu Atrium.

Doskonałym miejscem do spacerów będą również reprezentacyjne uliczki Nałęczowa: Lipowa i Armatnia Góra, które zachwycają swoją zabytkową, willową architekturą.

Informacje dodatkowe

Informacje

Obiekt Certyfikowany tak
Członek KLW tak

Lokalizacja

Nałęczów
Armatnia Góra 10, 24-150 Nałęczów
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.