Stare Łazienki

Kontakt al. Grabowa 4,
24-150 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon +48 81 50 14 456 wew. 0700; 81 50 14 356
e-mail rezerwacje@zlun.pl

Opis obiektu: Stare Łazienki

Obiekt zbudowany na wzór warszawskich Łazienek znajduje się w nałęczowskim Parku Zdrojowym. Oferuje usługi uzdrowiskowe.

Stare Łazienki, to obiekt zbudowany w 1821 r. na wzór warszawskich Łazienek. Usytuowany jest w Parku Zdrojowym niedaleko stawu. W roku 1957 ten ciekawy obiekt wpisano do rejestru zabytków.
Obecnie znajduje się tu kameralny i elegancki hotel uzdrowiskowy Zakładu Leczniczego „Uzdrowisko Nałęczów” SA. Gruntowny remont  zakończono w 2019 roku. Przestronne pokoje z łazienkami urządzono nowocześnie, zachowując jednak nawiązania do stylu klasycystycznego, w którym powstał budynek.


Wnętrza z licznymi sztukateriami, kolumienkami oraz dekoracyjnymi stropami odnowiono pod opieką konserwatora zabytków. Z troską o detale renowacji poddano została również fasada budynku – imponująca elewacja dwukondygnacyjnego budynku z piętrową wieżą zwieńczoną kopułą. Dzięki zabiegom Uzdrowiska, Stare Łazienki znów stały się najpiękniejszym budynkiem Nałęczowa, których komfort doceniają goście przybywający na pobyty wypoczynkowe i SPA.
Hotel Stare Łazienki dysponuje 46 komfortowymi pokojami 1- i 2 osobowymi. Goście Starych Łazienek mają do dyspozycji również salonową salę restauracyjną, w której serwowane są posiłki.


W sąsiedztwie Starych Łazienek znajduje się Pijalnia Wód, Pijalnia Czekolady E.Wedel oraz Sanatorium Książę Józef, a także Kompleks Wodny Atrium, z basenem z torami do pływania oraz sztuczną rzeką, jacuzzi, łóżkami bąbelkowymi i ławeczkami perełkowymi, kompleksem saun oraz jedynym w Polsce basenem białej glinki.

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak

Udogodnienia

Miejsce przyjazne dzieciom tak
Obsługa w j. Angielskim tak
Płatność kartą tak
Dostęp dla Niepełnosprawnych tak

Oferta dodatkowa obiektu

Grill / miejsce na ognisko tak

Lokalizacja

Nałęczów
al. Grabowa 4, 24-150 Nałęczów