Termy Pałacowe

Kontakt ul. Paderewskiego 1a,
24-150 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon 81 50 14 456; 81 50 16 027
e-mail rezerwacje@zlun.pl

Opis obiektu: Termy Pałacowe

Termy Pałacowe to połączenie tradycji i nowoczesności. Umiejscowiony jest w otoczeniu malowniczego Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Na gości czeka 138 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach z łazienkami. Na terenie obiektu znajduje się 7 gabinetów kosmetycznych.

Pobyt w Termach Pałacowych usytuowanych w centrum zabytkowego parku to wyjątkowa oferta odpoczynku, relaksu i komfortu. Przechodząc w szlafroku z pokoju do części zabiegowej możesz skorzystać z szerokiej oferty hydroterapii: aerobik w basenie, masaż Aquatonic, bicze szkockie, hydromasaże, kąpiele perełkowe, masaż limfatyczny oraz masaże manualne i okłady fango.

Termy Pałacowe to elegancki ośrodek oferujący usługi hotelowe, zabiegowe, konferencyjne i gastronomiczne. Część hotelowa może przyjąć 100 osób w pokojach dwuosobowych. Pokoje urządzone są wygodnie i nowocześnie. Do dyspozycji są pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Restauracja Termy Pałacowe zaprasza na śniadania, obiady i kolacje, urocze wieczorki przy świecach i muzyce, rauty i spotkania towarzyskie. Obiekt przygotowany jest na przyjęcie grup oraz organizacje spotkań, szkoleń i konferencji. Dla Gości dostępne są dwie sale konferencyjne w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny. Obok budynku jest duży parking.

Liczba łazienek: 72

Liczba pokoi: 72

Liczba miejsc: 138

Lokalizacja

Nałęczów
ul. Paderewskiego 1a, 24-140 Nałęczów
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.