Aura Medical SPA

Kontakt ul. Wiercieńskiego 62,
24-150 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon 81 475 44 84
e-mail recepcja@auramedicalspa.pl
Godziny otwarcia poniedziałek – sobota: 10:00 – 18:00 niedziela: 9:00 – 17:00

Opis obiektu: Aura Medical SPA

Nowo otwarty luksusowy obiekt Aura Medical SPA znajdujący się w Nałęczowie. Oferuje zabiegi medycyny estetycznej i rehabilitacyjne dla pacjentów w każdy wieku. Posiada również szeroką bazę usług SPA&Wellness z basenem, saunami, strefą relaksu.

Aura Medical SPA - Atrakcje Nałęczów

Aura Medical to wyjątkowe miejsce stworzone z miłości do dobrego samopoczucia. Obiekt zlokalizowany jest w Nałęczowie, który posiada status uzdrowiska i znajduje się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.                     

Kilka informacji na temat Aura Medical        

Aura Medical tworzone jest przez specjalistów, którzy kierują się pasją oraz holistycznym podejściem do Gości. Obiekt ten to połączenie nowoczesnego uzdrowiska i luksusowej odnowy biologicznej.

Aura Medical proponuje bogatą ofertę zabiegów rehabilitacyjnych oraz SPA & Wellness.

Rehabilitacje przeprowadzane są przez wykfalifikowanych lekarzy oraz fizjoterapeutów, którzy dobiorą dla Państwa najefektywniejsze metody terapii. Miejsce specjalizuje się przede wszystkim rehabilitacją ortopedyczną oraz neurologiczną. W ofercie Aura Medical znajdą Państwo pakiety rehabilitacyjne, zabiegi medyczne oraz zabiegi łączone – pakiety.

Zabiegi SPA opierają się na harmonijnym podejściu do relaksu. Unikatowa i autorska koncepcja łączy innowacyjne technologie z nałęczowskimi tradycjami relaksu. Dzięki bogatej ofercie, profesjonalnemu zespołowi terapeutów oraz ekskluzywnej pielęgnacji wydobędą tu Państwo swoje naturalne piękno.

Strefa Wellness została stworzona dla Gości pragnących chwili wytchnienia za pomocą właściwości temperatury i wody. W obiekcie czekają na Państwa strefy relaksu z basenem, jacuzzi i saunami.

W ofercie SPA & Wellness znajdą Państwo: pakiety SPA, pielęgnacje twarzy, pielęgnacje ciała, masaże, oferty autorskie oraz strefę SPA wraz z siłownią.

We wszystkich pakietach rehabilitacyjnych oraz SPA & Wellness znajduje się: nocleg, pełne wyżywienie oraz nielimitowany wstęp do strefy Wellness za zgodą i według wskazań fizjoterapeuty.

Przed każdymi zabiegami przeprowadzane są konsultacje fizjoterapeutyczne wstępne i końcowe oraz konsultacje kosmetyczne.  

Aura Medical zajmuje się także przeprowadzeniem różnego rodzaju warsztatów. Obecnie w ich ofercie mogą Państwo znaleźć:       

  • Zajęcia Montessori stymulujące rozwój fizyczny i intelektualny pacjenta,
  • Muzykoterapia w wyznaczonych strefach wypoczynku,
  • Kulturoterapia z nielimitowanym wstępem do sali wystawowej.

Co dodatkowo oferuje Aura Medical?           

Aura Medical posiada również ofertę przeznaczoną dla biznesu. W obiekcie znajduje się sala konferencyjna przeznaczona dla spotkań biznesowych, która pomieści 20 osób. Sala wyposażona jest w: flipchart z mazakami, rzutnik i ekran, kartki i długopisy, klimatyzację, WiFi oraz dostęp do światła dziennego. Dodatkowo na sali znajduje się nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, kartki samoprzylepne, przedłużacze, pointer z funkcją zmieniania slajdów, masa mocująca oraz dodatkowe flipcharty z tablicą magnetyczną.

Oferta w ramach Krainy Zdrowia:

  • Zabiegi na ciało i twarz, nieograniczony dostęp do saun: infrared, fińskiej, łaźni parowej, groty solnej, profesjonalnej siłowni i zajęć sportowych typu aqua fitness.
  • Zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, typu kriolipoliza, radiofrekwencja czy botoks.
  • Innowacyjne metody rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej i sportowej dla pacjentów w każdym wieku.
  • Pobyt w klimatycznych i komfortowych apartamentach w jednopiętrowych willach usytuowanych w pobliżu.

 

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak
Członek Krainy Zdrowia tak
Rodzaje usług prozdrowotnych Masaże, SPA

Udogodnienia

Obsługa w j. Angielskim tak
Bezpłatny parking tak
Płatność kartą tak

Lokalizacja

Nałęczów
ul. Wiercieńskiego 62, 24-150 Nałęczów
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.