Hotel Olimpic

Kontakt ul. Józefa Hauke-Bosaka 1,
24-100 Puławy
Gmina Puławy
Miejscowość Puławy
Telefon 81 458 62 30
e-mail hotelolimpic@mosir.pulawy.pl

Opis obiektu: Hotel Olimpic

Nowoczesny budynek o ciekawej architekturze, usytuowany w pobliżu lasu, z dala od śródmiejskiego zgiełku, a jednocześnie w odległości kilku minut drogi od centrum Puław. Obiekt oddaje do dyspozycji gości 18 nowych, dobrze wyposażonych pokoi z łazienkami.

Hotel Olimpic – Nocleg Puławy

Hotel Olimpic to obiekt o ciekawej architekturze, usytuowany w pobliżu lasu, a jednocześnie w bliskiej odległości od centrum Puław. Obiekt znajduje się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.     

Kilka informacji na temat hotelu Olimpic

Hotel Olimpic do dyspozycji gości udostępnia 47 miejsc noclegowych (7 pokoi dwuosobowych oraz 11 pokoi trzyosobowych), w tym dwa pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz dwa pokoje dla osób ze wzrostem powyżej 200 cm.

Dla zainteresowanych hotel Olimpic umożliwia także przygotowanie 7 dostawek do pokoi dwuosobowych.

Pokoje usytuowane są na trzecim i czwartym piętrze oraz wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, telewizor, telefon i ręcznik.

Co dodatkowo oferuje hotel Olimpic? 

W hotelu Olimpic znajdują się dwie sale konferencyjne, które pomieszczą 50 i 100 osób, z wyposażeniem audiowizualnym: rzutnik multimedialny, ekran, flipchart oraz tv.

Duża sala konferencyjna posiada także zaplecze gastronomiczne wyposażone w dwa aneksy kuchenne, w których znajdują się: lodówka, płyta grzewcza, mikrofalówka, czajnik bezprzewodowy, toster oraz drobny sprzęt gospodarstwa domowego.

Na terenie hotelu Olimpic funkcjonuje siłownia – dostępna dla grup trenujących pod nadzorem uprawnionego instruktora.

Obok obiektu znajduje się stadion piłkarsko-lekkoatletyczny, 50-metrowa pływalnia odkryta z podgrzewaną wodą, Aquaparkiem oraz placem zabaw dla dzieci.         

Co warto odwiedzić podczas pobytu w hotelu Olimpic? 

Hotel Olimpic usytuowany jest w pobliżu Puław, który posiada bogatą tradycję związaną z rodziną Czartoryskich. Znajduje się tu zespół pałacowo-parkowy ze starym, zabytkowym Pałacem Czartoryskich, w którym obecnie znajduje się Muzeum Czartoryskich. W pobliżu niego znajdują się również takie zabytki, jak: świątynia Sybilli, domek Grecki oraz Gotycki.

 

Informacje dodatkowe

Informacje

Obiekt Certyfikowany tak
Członek KLW tak

Lokalizacja

Puławy
ul. Józefa Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.