Klimaty Pokoje Gościnne

Kontakt Stary Gaj 43B
24-204 Wojciechów
Gmina Wojciechów
Miejscowość Stary Gaj
Telefon 505 012 678, 539 572 438
e-mail kontakt@klimaty-szydlowscy.pl

Opis obiektu: Klimaty Pokoje Gościnne

Wszystkie pokoje znajdują się na poddaszu naszego domu. Każdy z nich jest urządzony w innym klimacie, wszystkie inspirowane są naturą i przyrodą. Nasz dom otacza cisza, ogród z pięknie pachnącą lawendą, różami i innymi kwiatami oraz świerki i lasek sosnowy.

Pokoje Gościnne Klimaty  - Kraina Lessowych Wąwozów          

Pokoje Gościnne Klimaty to wyjątkowe miejsce, zlokalizowane w Starym Gaju, w pobliżu Wojciechowa oraz Nałęczowa. Położony w spokojnej i cichej okolicy obiekt jest idealnym miejscem do wypoczynku od miejskiego zgiełku. Miejsce to znajduje się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.         

Co oferują nam Pokoje Gościnne Klimaty?   

Właściciele Pokoi Gościnnych Klimaty oferują miejsca noclegowe w 4 komfortowo urządzonych pokojach (Sielski, Różany, Liściasty, Makowy). Pokoje prezentują się następująco:  

  • Pierwszy pokój 2-osobowy z łóżkiem małżeńskim
  • Drugi pokój 3-osobowy wyposażony w łóżko małżeńskie i łóżko jednoosobowe
  • Trzeci pokój 3-osobowy wyposażony w łóżko małżeńskie i łóżko jednoosobowe
  • Czwarty pokój 2-osobowy z 2 łóżkami jednoosobowymi

Wszystkie pokoje położone są na poddaszu w domu właścicieli, a każdy z nich posiada wystrój inspirowany naturą i przyrodą. Do dyspozycji gości udostępnione są także: altana, miejsce na ognisko, grill, leżaki oraz huśtawka ze zjeżdżalnią.

Wyjątkowości pobytu w Pokojach Gościnnych Klimaty dodaje otaczająca obiekt przyroda, pola, bliskość lasów, rzeczka „Czerka” wraz z wybijającymi z niej źródłami oraz sokoli szlak. Jest to również idealne miejsce dla miłośników spacerów i pieszych wędrówek, dzięki położeniu przy największej w Europie sieci Lessowych Wąwozów.

Co dodatkowo oferują Pokoje Gościnne Klimaty?    

Na terenie obiektu znajduje się także pracownia fusingu, prowadzona przez właścicieli Pokoi Gościnny Klimaty. Fusing czyli technika stapiania i formowania szkła w bardzo wysokich temperaturach w specjalnie przeznaczonych do tego piecach. Do ich wyrobów wykorzystuje się szkło kolorowe, bezbarwne oraz wszelkiego rodzaju posypki, fryty, farby, tlenki, a nawet opiłki metali. Dla zainteresowanych, którzy planują swój pobyt w pokojach gościnnych, istnieje możliwość wzięcia udziału w warsztatach przeznaczonym właśnie tej dziedzinie.           

Dokąd wybrać się podczas pobytu w Pokojach Gościnnych Klimaty?          

Pokoje Gościnne Klimaty położone są w Starym Gaju, niedaleko takich miejscowości jak Wojciechów, który słynie ze swoich kowalskich tradycji oraz Nałęczowa, który posiada status uzdrowiska. W Wojciechowie warto wybrać się do Muzeum Kowalstwa oraz Wojciechowskiego Muzeum Regionalnego. Dla najmłodszych świetna zabawa czeka w Owadolandii, gdzie będą mogli zapoznać się z tajemniczym i niezwykłym światem owadów. W Nałęczowie natomiast miłośnicy przechadzek powinni wybrać się na spacer urokliwymi alejkami Parku Zdrojowego, gdzie warto odwiedzić Pijalnie czekolady lub Pijalnie wód razem z palmiarnią.  

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak

Oferta dodatkowa obiektu

Ogród tak
Grill / miejsce na ognisko tak

Wyżywienie

Dostęp do Kuchni tak

Lokalizacja

Wojciechów
Stary Gaj 43B, 24-204 Wojciechów
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.