Kompleks Wodny Atrium

Kontakt ul. Grabowa 1,
24-150 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon 81 50 16 027
e-mail rezerwacja@zlun.pl

Opis obiektu: Kompleks Wodny Atrium

Atrium to kompleks wodny zlokalizowany w sercu Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Kontynuuje on tradycje kąpieli leczniczych, z których to miasto słynęło już w XIX wieku. Idealne miejsce dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku, a także poprawy zdrowia i urody.

Kompleks Wodny Atrium - Atrakcje Nałęczów

Kompleks Wodny Atrium położony jest w samym sercu Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Jest to idealne miejsce dla osób, które poszukują aktywnego wypoczynku i przy okazji chcą zadbać o swoje zdrowie i urodę.
Kompleks znajduje się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.

Kilka informacji na temat Kompleksu Wodnego Atrium

Atrium składa się z zespołu wodnego, basenu z białej glinki, a także klubu z muzyką na żywo w wybrane dni.

Tym co przyciąga największą uwagę Kompleksu Wodnego Atrium jest zdecydowanie liczący 300 metrów kwadratowych basen Aquatonic. Basen ten posiada własne tory do pływania oraz sztuczną rzekę. Ponadto wypoczynek w nim urozmaicą Państwu takie udogodnienia, jak gejzery, dysze masujące oraz łabędzia szyja, które zapewnią głębokie masaże i pomogą w rozluźnieniu mięśni.

Do dyspozycji gości udostępnione są także jacuzzi, łóżka bąbelkowe, ławeczki parowe oraz sauny – sucha i mokra.

Basen Białej Glinki   

Kompleks Wodny Atrium posiada w swojej ofercie jedyny w Polsce basen białej glinki. Glinka ta sprowadzana jest, aż z Grecji i wykorzystuje się ją do pielęgnacji skóry suchej i delikatnej, nadając jej oczyszczenie i odżywienie. Mimo, że biała glinka najczęściej jest używana w zabiegach kosmetycznych twarzy, to w Atrium można ją zastosować na całe ciało.

Klub Atrium  

Po aktywnym dniu na basenach lub intensywnym zwiedzaniu Nałęczowa, na parterze obiektu czeka na Państwa Klub Atrium, który w wybrane wieczoru organizuje muzykę na żywo. Zainteresowani mogą się tu zrelaksować w fantastycznej i miłej atmosferze delektując się drinkami, lokalnym winem i nalewkami, a także zimnymi i gorącymi napojami. W ofercie klubu nie zabrakło również smacznych obiadów i przekąsek.

Ponadto Klub Atrium umożliwia organizacje imprez okolicznościowych, takich jak: imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie, imprezy rodzinne oraz firmowe.

Osoby interesujące się sportem również znajdą tu coś dla siebie ponieważ obiekt dysponuje ekranem, na którym udostępniane są transmisje największych wydarzeń sportowych.

W sezonie letnim do dyspozycji gości udostępniony jest także duży taras na świeżym powietrzu z placem zabaw dla dzieci oraz miejscem do grillowania.          

Co znajduje się w pobliżu Kompleksu Wodnego Atrium?

Kompleks Wodny Atrium dzięki swojemu położeniu w centrum Parku Zdrojowego jest idealnym punktem, z którego możemy wybrać się na przyjemny spacer po malowniczych alejkach parku. W pobliżu obiektu znajduje się również Pijalnia Czekolady oraz Pijalnia wód wraz z Palmiarnią. Turyści mają stąd blisko także do takich miejsc jak Termy Pałacowe (250 m), Stare Łazienki (110 m) oraz Książę Józef (70 m).

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak
Członek Krainy Zdrowia tak
Rodzaje usług prozdrowotnych SPA

Udogodnienia

Udogodnienia dla dzieci tak

Lokalizacja

Nałęczów
ul. Grabowa 1, 24-140 Nałęczów
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.