Łubinowe Wzgórze Wioska Zdrowia

Kontakt Łąki 45a,
24-160 Wąwolnica
Gmina Wąwolnica
Miejscowość Łąki
Telefon +48 512 371 309
e-mail recepcja@lubinowe.pl

Opis obiektu: Łubinowe Wzgórze Wioska Zdrowia

Holistyczny raj wellness, który zaprasza do skorzystania z regenerującej mocy przyrody, połączonej z uzdrawiającymi zabiegami oraz działaniami harmonizującej jogi, medytacji i oddechu. Na gości czeka 11 pokojów, 2 apartamenty, 2 domki.

Łubinowe Wzgórze – Nocleg Wąwolnica

Łubinowe Wzgórze to pięknie zlokalizowany kompleks, otoczony lasem, położony nieopodal Uzdrowiskowego Nałęczowa. Obiekt znajduje się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.   

Kilka informacji na temat Łubinowego Wzgórza

Łubinowe Wzgórze to holistyczny raj wellness, który zaprasza do skorzystania z regenerującej mocy przyrody, połączonej z uzdrawiającymi zabiegami oraz działaniami harmonizującej jogi, medytacji i oddechu.

Kompleks Łubinowe Wzgórze oferuje wiele możliwości noclegu na terenie kompleksu.

W budynku głównym ulokowana została recepcja, naturalne SPA oraz restauracja Niebo i Las. W obiekcie znajduje się 8 pokojów, które noszą nazwy inspirowane pozytywnymi emocjami. Zostały stworzone z myślą o komforcie i relaksie gości.

Kamienny domek to kameralny budynek wyłącznie dla osób dorosłych z 5 pokojami, przestrzenią do posiedzenia, letnim tarasem oraz widokiem na ogród.

Domek na drzewie „ODDECH” to kryjówka w rozłożystej koronie drzewa, gdzie dzień można rozpocząć od pysznego śniadania, dostarczonego prosto pod drzwi. Wyposażony jest w antresolę, na której ulokowane zostały dwa zsunięte łóżka i szafki nocne. Na dole znajduje się narożnik z możliwością spania, stoliki, fotel, jedno łóżko dla dziecka, łazienka z prysznicem oraz taras.

Chata nad wąwozem to mieszkanie, w którym doskonale poczuje się rodzina z dziećmi lub grupa przyjaciół szukająca nietuzinkowego miejsca na wypoczynek. Jego wnętrze emanuje spokojem.

Co dodatkowo oferuje Łubinowe Wzgórze? 

Na terenie Łubinowego Wzgórza znajduje się restauracja Niebo i las, która serwuje wyśmienite jedzenie, stawiając przede wszystkim na zdrowe odżywianie. Potrawy tworzone są z naturalnych, nieprzetworzonych składników.

Łubinowe Wzgórze oferuje także Herbal SPA, gdzie można zarówno odpocząć, jak i wyleczyć swoje ciało i umysł, korzystając z dobrodziejstw natury. Spa pozwala na odkrycie sił ajurwedyjskich masaży, odmładzających zabiegów anti-aging oraz niesamowitej sianoterapii. Dodatkowo goście mogą skorzystać z ziołowych kąpieli, kąpieli w kozim mleku i relaksacyjnych saun japońskiej i suchej. W obiekcie nie mogło zabraknąć szerokiej gamy masaży, w tym masaży stemplami z kaszą gryczaną lub masaży głowy na stres.

Łubinowe Wzgórze podejmuje się również organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych oraz integracyjnych wyjazdów.          

Co warto odwiedzić podczas pobytu w Łubinowym Wzgórzu?

Łubinowe Wzgórze zlokalizowane jest w niewielkiej miejscowości Łąki, w pobliżu Nałęczowa, który jest idealnym miejscem na wypoczynek oraz zadbanie kompleksowe o stan swojego zdrowia. Dla miłośników spacerów doskonałym miejscem będzie Park Zdrojowy, gdzie urokliwymi alejkami można dotrzeć do m.in. Pałacu Małachowskiego, który stanowi ośrodek życia kulturowego uzdrowiska, a także do Sanatorium „Książę Józef”, który jest wizytówką samego parku, jak i całego Nałęczowa. Wyjątkowym miejscem pieszych przechadzek będą również wąwozy znajdujące się w pobliskich okolicach Nałęczowa, jak i samego kompleksu Łubinowe Wzgórze.

Oferta w ramach Krainy Zdrowia:

  • Ziołowe kąpiele.
  • Saunę suchą i japońską.
  • Czakroterapia – seanse na Kryształowym Łóżku, masaż Ratanaabhyanga, z elementami litoterapii, punkt energetyczny Piramida Horusa.
  • Herbal SPA – naturalne metody odnowy biologicznej, ajurwedyjskie masaże.
  • Zabiegi odmładzające i rewitalizujące kuracje anti aging, pakiety antystres, energia.
  • Sylwoterapię, aromaterapię, koloroterapię, terapię dźwiękiem.
  • Wyjątkowe potrawy Restauracji Niebo i Las.

Informacje dodatkowe

Informacje

Obiekt Certyfikowany tak
Członek Krainy Zdrowia tak

Informacje

Członek KLW tak
Rodzaje usług prozdrowotnych Masaże, SPA

Udogodnienia

Obsługa w j. Angielskim tak
Bezpłatny parking tak
Wifi tak
Zwierzęta akceptowane tak
Miejsce przyjazne dzieciom tak

Oferta dodatkowa obiektu

Grill / miejsce na ognisko tak
SPA & Wellness tak
Ogród tak

Lokalizacja

Wąwolnica
Łąki 45a, 24-160 Wąwolnica
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.