U Kraka - Kemping i Pensjonat

Kontakt Bochotnica Kolonia 32a,
24-150 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Bochotnica Kolonia
Telefon +48 601 159 720
e-mail biuro@ukraka.pl

Opis obiektu: U Kraka - Kemping i Pensjonat

Gospodarstwo agroturystyczne z kempingiem i pokojami do wynajęcia. Doskonale wyposażone, bez bezpośredniego sąsiedztwa - co gwarantuje ciszę i spokój. "U Kraka" to doskonały punkt wypadowy nie tylko dla zmotoryzowanych, ale i lubiących aktywny wypoczynek.

Kemping u Kraka - Kraina Lessowych Wąwozów

Kemping u Kraka oferuje miejsca kempingowe oraz pokoje do wynajęcie w niewielkiej miejscowości Bochotnica Kolonie, zaledwie 3 km od uzdrowiskowego Nałęczowa. Jest doskonałym miejscem dla ludzi, którzy cenią sobie wypoczynek blisko natury. Znajduje się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.

Co oferuje Nam Kemping u Kraka?

Kemping u Kraka to gospodarstwo agroturystyczne, zapewniające doskonałe wyposażenie dla fanów podróży kamperami i nie tylko. Dzięki swojemu położeniu bez bezpośredniego sąsiedztwa gwarantuje ciszę i spokój. Właściciele gospodarstwa dbają o to by zapewnić swoim Gościom wszystko to czego sami oczekują od obiektów noclegowych. Kemping posiada certyfikat jakości ACSI Eurocampings.

Do dyspozycji odwiedzających Kemping u Kraka udostępnia: ekskluzywne pokoje z łazienkami, obszerną kuchnie, jadalnie, strefę wypoczynkową, miejsce na ognisko oraz grilla, boisko, mini zoo, a nawet rodzinny sklep otwarty 7 dni w tygodniu. Znajduje się tu 15 stanowisk do postoju dla kamperów i przyczep, a także najazd dla kamperów. Dla Gości Kemping u Kraka przygotował także pokoje noclegowe 2-, 3-, 4-, a nawet 5-osobowe. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się bezprzewodowy Internet, pralnia oraz nowoczesny węzeł sanitarny, w tym kabiny dla osób niepełnosprawnych.  

Co dodatkowo oferuje Kemping u Kraka?

Na terenie Kempingu u Kraka możemy znaleźć dodatkowo:

  • Plac zabaw dla najmłodszych,
  • Stół bilardowy,
  • Punkt wymiany butli gazowych,
  • Sąsiedztwo stadniny koni,
  • Miejsce na grilla oraz ognisko,
  • Zmywalnie naczyń,
  • Przyłącz prądu przy każdej parceli,

Ponadto mile widziane są tu grupy zorganizowane, dla których istnieje możliwość zorganizowania spotkań oraz zlotów.          

Dokąd wybrać się podczas pobytu na Kempingu u Kraka?

Kemping u Kraka to idealna baza wypadowa nie tylko dla zmotoryzowanych, ale i lubiących aktywny wypoczynek, dzięki położeniu w pobliżu Krainy Lessowych Wąwozów,
w bliskim sąsiedztwie szlaków rowerowych, pieszych i nordic walking.

Dogodne położenie obiektu pozwala na dojazd w krótkim czasie do takich miejscowości, jak: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Puławy, Kozłówka czy Lublin. Szczególnie warto zwrócić uwagę na Nałęczów, który posiada status uzdrowiska i znajduje się zaledwie 3 km od obiektu. Polecamy tu spacer po Parku Zdrojowym i odwiedzenie Pijalni czekolady, bądź Pijalni wód wraz z palmiarnią, Wodny kompleks ATRIUM oraz jednego z najcenniejszych zabytków Nałęczowa, czyli Pałacu Małachowskiego, który dawniej był siedzibą rodu Małachowskich, a obecnie stanowi ośrodek życia kulturalnego uzdrowiska.

 

Informacje dodatkowe

Informacje

Obiekt Certyfikowany tak

Lokalizacja

Nałęczów
Bochotnica Kolonia 32a, 24-150 Nałęczów
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.