Willa Samoniówka

Kontakt 1 Maja 26,
24-140 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon +48 607 507 879; (81) 50 14 747
e-mail biuro@samoniowka.pl

Opis obiektu: Willa Samoniówka

Willa Samoniówka to gruntownie wyremontowany dworek z przełomu XIX i XX w., położony w centrum Nałęczowa. Oferuje do wynajęcia luksusowe pokoje i apartamenty. Ponadto WIlla oferuje liczne zabiegi prozdrowotne.

Willa Samoniówka – Nocleg Nałęczów

Willa Samoniówka to urokliwy dworek z przełomu XIX i XX w., położony w centrum Nałęczowa. Odwiedzjący zaznają tutaj spokoju, w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Dworek należy do Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.

Co oferuje nam Willa Samoniówka?         

Do dyspozycji gości Willa Samoniówka oddaje wygodne i bogato wyposażone pokoje noclegowe lub apartamenty wyposażone w balkon, aneks kuchenny oraz łazienkę. Przez fakt, że w obiekcie znajduje się mała ilość pokoi, odwiedzający mają zapewniony nocleg w ciszy oraz spokoju.

Istnieje również możliwość wynajęcia samodzielnie wyposażonego mieszkania z własną kuchnią, który posiada, aż 80m kw.

W obiekcie Samoniówka goście mają darmowy dostęp do kawy, herbaty i cukru z minibarku, dodatkowo w obiekcie znajduje się biblioteczka, przy której można wypocząć czytając swoje ulubione książki. Na terenie Willi Samoniówki znajduje się duży ogród, gdzie czeka na Państwo altana, domek dla dzieci, huśtawka, piaskownica, leżaki oraz bezpieczny, darmowy parking dla gości.

Dla zainteresowanych dworek posiada w swojej ofercie masaże relaksujące i wyszczuplające wykonywane na miejscu.

Willa Samoniówka w swojej ofercie posiada zamawianie śniadań. To co jest dość wyróżniające to fakt, że nie istnieje jedno stałe menu, tylko potrawy przygotowywane są z produktów, które aktualnie dostępne są do użycia w dworku. Oczywiście obiekt zapewnia dostosowanie się do różnych diet za wcześniejszym uprzedzeniem.   

Lokalizacja i co warto zobaczyć podczas pobytu w Willi Samoniówka

Największym atutem Willi Samoniówki jest położenie w centrum Nałęczowa, blisko wejścia do Parku Zdrojowego, co za tym idzie - odwiedzający mają stąd bardzo blisko na zabiegi w uzdrowisku oraz sanatoriach.

Wśród zabytków, które warto odwiedzić znajdują się: sanatorium „Książę Józef”, pałac Małachowskich, Werandki, Domek Gotycki oraz Stare Łazienki. Ponadto wybierając się na spacer po Nałęczowskim parku polecamy odwiedzić kompleks wodny Atrium, w którym organizowane są wieczorki taneczne.

Przy okazji zachęcamy udać się do takich miejscowości, jak: malowniczy Kazimierz Dolny (26 km) oraz Puławy (29 km), które tak jak Nałęczów posiadają niesamowite walory historyczne oraz kulturowe.

Oferta w ramach Krainy Zdrowia:

  • Masaż MA-URI – szczególny rodzaj masażu uzdrawiającego, swoistego rytuału, wywodzącego się z Polinezji. Sesja trwająca ok. 2 h, obejmuje delikatny masaż ciała, który uwalnia od szkodliwych napięć i chorób. Wykonywany jest przez licencjonowaną masażystkę, która swoje umiejętności kształciła w Nowej Zelandii.
  • Pakiety dla dwojga – dwu lub trzygodzinne warsztaty dotyku i masażu, prowadzone przez specjalistów MA-URI.
  • Śniadania przygotowane z najlepszych produktów od okolicznych dostawców i własne, domowe wyroby.

 

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak
Członek Krainy Zdrowia tak
Rodzaje usług prozdrowotnych Masaże

Lokalizacja

Nałęczów
ul. 1 Maja 26, 24-150 Nałęczów
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.