plen

Wypożyczalnia sprzętu wodnego
Szlaki

Wypożyczalnia kajaków i kanu 'Ka jak Kamil'
OpisWypożyczalnia kajaków i kanu “Ka Jak Kamil” to profesjonalna firma organizująca spływy kajakowe i posiadająca w swojej ofercie wypożyczalnie sprzętu turystycznego – kajaków oraz kanu.
Wypożyczalnia sprzętu wodnego Marina Puławy
OpisMarina w Puławach, oferuje turystom wypożyczenie wielu łodzi, katamaranów, rowerów wodnych, kajaków i rowerów.
Wypożyczalnia kajaków Dziki Raj
OpisWypożyczalnia kajaków Dziki Raj to mobilna wypożyczalnia, co oznacza, że dowozimy i obieramy sprzęt z każdego miejsca na szlaku wodnym, oczywiście pod warunkiem dogodnego dojazdu. Dzięki temu możecie Państwo rozpocząć i zakończyć spływ w wybranym przez siebie miejscu.
Wypożyczalnia sprzętu wodnego Dwa Żywioły
OpisDwa żywioły to wypożyczalnia sprzętu wodnego - tj. kajaków i motorówek bez licencji. Proponowane są tu również spływy Wisłą i Chodelką. Wszystko z dala od tłumów, w pięknych plenerach dzikiej przyrody.
W Kajakach - mobilna wypożyczalnia kajaków
Opis"W KAJAKACH"  to mobilna wypożyczalnia kajaków na rzece Wyżnica w Józefowie nad Wisłą. Oferta wypożyczalni kierowana jest zarówno dla początkujących kajakarzy, jak i dla ludzi mających pewne doświadczenie, którzy szukają odpowiedniej dawki adrenaliny.
Wypożyczalnia kajaków NAKANU
OpisWypożyczalnia kajaków i kanu zlokalizowana w Strzyżowicach. Firma organizuje szkolenia z użytkowania kajaków, a także spływy po Wiśle, Wieprzu i Chodelce.
Wypożyczalnia kajaków 'Kajakami po Wieprzu'
OpisWypożyczalnia kajaków "Kajakami po Wieprzu" oferuje sprzęt i spływy dla początkujących i zaawansowanych wioślarzy po rzece Wieprz.