Koncert Galowy Zespołu Baletowego "Etiuda" w POK "Dom Chemika"

KoncertGalowy
Category
Wydarzenia
Date
2024-06-14 18:00
Venue
Dom Chemika, 4, Wojska Polskiego, Osiedle Kusocińskiego, Puławy, powiat puławski, województwo lubelskie, 24-100
Telephone
Email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Już 14 czerwca zapraszamy na Koncert Galowy Zespołu Baletowego „Etiuda”. Podczas wyjątkowego wydarzenia, grupy baletowe pracujące przez cały rok pod kierunkiem instruktorki Ilony Rogozik, zaprezentują nam niezwykłe choreografie, które zachwycą wszystkich miłośników tańca.

Będziemy mieli okazję podziwiać różnorodne style taneczne, począwszy od tańca klasycznego, poprzez charakterystyczny, musicalowy, aż po współczesny. Na scenie zaprezentuje się łącznie blisko 80 wykonawców. Zobaczymy m. in. dobrze znane publiczności tańce jak „Wróżki” czy ”Łabędzie” do muzyki Piotra Czajkowskiego. Nie zabraknie kolorowych „Motyli”, intrygującego „Tanga” z krzesłami, układu „Experience” oraz solowych popisów tancerek. Będą też nowości i niespodzianki. Premierowo zobaczymy 6 nowych układów, przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Koncert będzie nie tylko doskonałą okazją, by podziwiać postępy i talent tancerek „Etiudy”. Na scenie pojawią się również znakomici wokaliści pracujący pod okiem Zbigniewa Jonaka, którzy uświetnią całość swoimi wspaniałymi głosami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i tańca do wspólnego spędzenia tego wieczoru z nami. Wydarzenie poprowadzi Anna Magdalena Filipiak.

Koncert Galowy Zespołu Baletowego „Etiuda” już 14 czerwca o godz. 18.00 w sali widowiskowej POK „Dom Chemika”. Wstęp wolny.

 
 

All Dates

  • 2024-06-14 18:00

Powered by iCagenda