Koncert pieśni i piosenek patriotycznych „Witaj Majowa Jutrzenko”

KoncertWitajMajowaJutrzenko
Category
Wydarzenia
Date
2024-05-12 16:00 - 19:00
Venue
Dom Chemika, 4, Wojska Polskiego, Osiedle Kusocińskiego, Puławy, powiat puławski, województwo lubelskie, 24-100
Telephone
Email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website

Już 12 maja zapraszamy na wyjątkowy koncert pieśni i piosenek patriotycznych „Witaj Majowa Jutrzenko” upamiętniający obchody 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Podczas wydarzenia będziemy mieli okazję usłyszeć wokalistów, zespoły, recytatorów i muzyków, którzy zaprezentują swoje interpretacje utworów patriotycznych inspirowanych historią i tradycją naszej ojczyzny.

Na scenie zobaczymy utalentowanych podopiecznych Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” oraz zespoły muzyczne z instytucji i placówek oświatowych. Wystąpią dla nas: soliści Zbigniewa Jonaka: Weronika Kubiś, Weronika Sierocka i Jakub Rogala, recytatorzy Teatru SPUT²: Luiza Mazurek i Róża Wojtaś oraz Studia Żywego Słowa: Zuzanna Nowakowska i Zuzanna Baran, Puławska Orkiestra Dęta, chór Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle” im. Kazimiery Walczak „Mamci”, zespół wokalny Fortissimo ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Puławach, zespół wokalny z Miejskiego Przedszkola nr 14, zespół wokalno-instrumentalny The Five z ZSO nr 2, zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Opatkowicach, schola przy Parafii p.w. Św. Józefa oraz Zespół Rytmiczny z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Puławach.

W programie koncertu znajdą się popularne pieśni i piosenki, których treści odnoszą się do miłości do ojczyzny oraz dumy z historii i tradycji narodowej. Całość przeplatana będzie patriotycznymi wierszami i tekstami prozatorskimi.

Wydarzenie poprowadzi Anna Magdalena Filipiak.

Zapraszamy 12 maja o godz. 16.00 do sali widowiskowej POK „Dom Chemika”. Wstęp wolny.

 
 

All Dates

  • 2024-05-12 16:00 - 19:00

Powered by iCagenda