Rodzinny Rajd Rowerowy "Kręcimy dla Puław"

PulawyRajdRowerowy2024
Category
Wydarzenia
Date
2024-06-09 09:00
Venue
Starostwo Powiatowe, 19, Aleja Królewska, Osiedle Czartoryskich, Puławy, powiat puławski, województwo lubelskie, 24-100
Email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo,

w imieniu Starosty Puławskiego Pani Teresy Gutowskiej zapraszamy do wzięcia udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Puławy - Matygi - Puławy "Kręcimy dla Puław".  

Wydarzenie odbędzie się 9 czerwca 2024 r. o godz. 9:00, rajd ruszy spod Starostwa Powiatowego w Puławach. W programie: ognisko i grill, okolicznościowe konkursy i atrakcje dla dzieci, losowanie upominków. Długość całej trasy to ok. 35 km.

Aby wziąć udział w rowerowej wycieczce należy dokonać zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 3 czerwca br., jednakże w przypadku wyczerpania dostępnej puli miejsc zapisy zostaną zamknięte wcześniej.

Regulamin rajdu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Puławach, link: https://www.pulawy.powiat.pl/aktualnosci/n,357544,zapisy-na-rodzinny-rajd-rowerowy-otwarte.html

 
 

All Dates

  • 2024-06-09 09:00

Powered by iCagenda