Spektakl "A w sercu ciągle... miłość" w POK "Dom Chemika"

AWsercuMilosc
Category
Wydarzenia
Date
2024-05-10 18:00
Venue
Dom Chemika, 4, Wojska Polskiego, Osiedle Kusocińskiego, Puławy, powiat puławski, województwo lubelskie, 24-100
Telephone

Na wiosnę wszystko budzi się do życia. Także nasze serce! Nie od dziś przecież wiadomo, że wiosenne miesiące to najlepszy czas na zakochanie. Nie dziwi więc, że miłość i uczucia to temat najnowszego programu artystycznego w wykonaniu puławskich seniorów z Teatru RETRO.

Spektakl słowno-muzyczny zatytułowany „A w sercu ciągle … miłość” zabierze nas w podróż po najróżniejszych odmianach miłości i przypomni o tym, że miłość nie jedno ma imię.

Będzie o uczuciu spełnionym i tym nie zawsze szczęśliwym, będzie nostalgicznie i z humorem. Nie zabraknie pięknych piosenek, zabawnych scenek i monologów oraz tekstów lirycznych. Wspomnimy najpiękniejsze tematy miłosne znane z kart książek i historii.

Teatr RETRO powstał na bazie „ruchu przy muzyce”, którego prowadzenie zainicjowała pani Irena Pilaszewska. Grupa ma za sobą kilka spektakli; m .in. „Wspomnienia”, „Sienkiewicz wśród nas” czy „Tuwim”, które opowiadają historie z czasów wojny i nie tylko.

Kierownictwo: Krystyna Kopania
Scenariusz i reżyseria: Anna Tuźnik
Opracowanie muzyczne: Zbigniew Jonak

Wystąpią: Wiesław Dybalski, Krystyna Kopania, Ryszard Kuflewski, Ewa Kuzel, Joanna Matraszek, Genowefa Strumnik, Jadzia Szymanek, Władzia Trocka, Henryk Trocki, Marianna Wesołowska, Jan Wiejak, Anna Tuźnik, Jan Żak, Marta Libort, Ala Węglińska, Elzbieta Leus, Marysia Stochmal, Marian Grzelak, Marysia Orzechowska, Zdzisław Gonczewski, Tomasz Soleniec, Edward Kula

Na przedstawienie zapraszamy do sali widowiskowej POK „Dom Chemika” 10 maja o godz. 18:00. Wstęp: 20 zł. Bilety dostępne w kasie POK i na Biletyna.pl.

 
 

All Dates

  • 2024-05-10 18:00

Powered by iCagenda