Wiosenne Sprzątanie Kazimierza

sprzataniekazimierz
Category
Wydarzenia
Date
2024-04-20 13:00
Venue
Kazimierz Dolny, gmina Kazimierz Dolny, powiat puławski, województwo lubelskie, 24-120

20 Kwietnia Sprzątamy Gminę Kazimierz Dolny!

To właśnie w kwietniu od wielu lat mieszkańcy Gminy biorą sprawy w swoje ręce, łączą wspólny wysiłek, pracują na rzecz naszej wspólnej przestrzeni, unikalnego w skali całego kontynentu środowiska...
 
W tym roku do Wiosennego Sprzątania Kazimierza zapraszamy wraz z ogólnopolską akcją „Operacją Czysta Rzeka”. Do tego niesamowitego duetu planującego akcję główną w gminie leżącej na 357 kilometrze Wisły dołącza radio 357. Mieszkańcy Gminy Kazimierz, wolontariusze Operacji Czysta Rzeka oraz Fani i Patroni Radia 357 stworzą w tym roku sprzątającą armię jakiej ta akcja jeszcze nie widziała!

Spotykamy się 20 kwietnia, by wspólnie posprzątać brzeg Wisły, kazimierskie wąwozy, lasy i okoliczne miejscowości. Od godziny 10:00 Zapraszamy do Portu Jachtowego gdzie zlokalizowane będzie miasteczko Operacji Czysta Rzeka. Dla biorących udział w akcji przygotowany będzie  catering, muzyka, ognisko i mnóstwo innych atrakcji. To z tego miejsca na żywo w godzinach 10:00-13:00 realizowana będzie audycja prowadzona przez redaktora Marka Niedźwieckiego.

Odprawa i akcja sprzątania rozpocznie się o godzinie 13:00

Wszystkich chętnych do udziału w tegorocznym sprzątaniu zachęcamy do dołączenia do wybranej akcji poprzez formularz dostępny na stronie Operacji Czysta Rzeka. Zarejestrowanie się gwarantuje Wam otrzymanie worków i rękawic. Za uczestnictwo w akcji możecie też wybrać sobie prezent: pamiątkową koszulkę, posadzenie w waszym imieniu drzewka lub otrzymanie pamiątkowego dyplomu.

Jak dołączyć?

dołącz do istniejącej akcji poprzez mapę - https://operacjarzeka.pl/ lub bezpośrednio przez link poniżej:
Kamieniołomy
KTW & Dwa Żywioły
Mięćmierz
Prom
Wąwóz Cmentarny
Wąwóz Granicznik
Wąwóz Korzeniowy Dół
Wąwóz Kwaskowa Góra
Wąwóz Małachowskiego
Wąwóz Norowy Dół
Wąwóz Plebanka
Wiosenne Sprzątanie Bochotnicy
Wiosenne Sprzątanie Cholewianki
Wiosenne Sprzątanie Dąbrówki
Wiosenne Sprzątanie Jeziorszczyzny
Wiosenne Sprzątanie Okala
Wiosenne Sprzątanie Parchatki
Wiosenne Sprzątanie Rzeczycy
Wiosenne Sprzątanie Skowieszynka
Wiosenne Sprzątanie Wierzchoniowa
Wiosenne Sprzątanie Witoszyna
Wiosenne Sprzątanie Zbędowic


jeżeli chcecie wraz z rodziną czy znajomymi posprzątać miejsce, w którym nie ma akcji - załóżcie ją sami lub napiszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. założymy ją dla Was!

 
 

All Dates

  • 2024-04-20 13:00

Powered by iCagenda