Sztuka, filozofia i prawo w świetle wartości europejskich

SztukaFilozofiaiPrawo
Category
Wydarzenia
Date
2024-05-16 10:00
Venue
Nałęczowski Ośrodek Kultury, 15, 1 Maja, Pałuby, Nałęczów, gmina Nałęczów, powiat puławski, województwo lubelskie, 24-150
Email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website

Szanowni Państwo,


Zapraszamy na dwudniową konferencję 16-17 maja 2024 r. zorganizowaną przez Fundację Sztuka i Dom we współpracy z Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury. Będzie to wydarzenie otwarte dla wszystkich, którzy są zainteresowani tematyką Unii Europejskiej, sztuką, filozofią i prawem. Stworzy doskonałą okazję do skonfrontowania swoich poglądów i wzbogacenia wiedzy przedstawionej przez wysokiej klasy prelegentów. Do udziału zaproszeni zostali filozofowie, historyk sztuki, socjolog, prawnik i specjaliści w dziedzinie nauk społecznych.

W pierwszym dniu konferencji poprowadzą oni 20 minutowe sesje, w trakcie których będziemy analizować, jakie idee i prawa przyświecają współczesnej Europie. Czy wartości, takie jak wolność, równość i solidarność nadal są fundamentalne w naszym społeczeństwie. Wystąpienia umożliwią spojrzenie na temat europejskich wartości z różnych perspektyw, co z pewnością przyczyni się do lepszego zrozumienia i ich docenienia. W drugim dniu konferencji odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem publiczności.


Nie może Państwa zabraknąć na tym wydarzeniu! Serdecznie zapraszamy 16-17.05.2024 r do NOK!

 
 

All Dates

  • 2024-05-17 10:00
  • 2024-05-16 10:00

Powered by iCagenda