Walentynkowe Kino Niespodzianka w Mediatece w Puławach

KinoNiespodziankaWalentynki
Category
Wydarzenia
Date
2024-02-13 17:00 - 20:00
Venue
Mediateka, 2, Wojska Polskiego, Osiedle Kusocińskiego, Puławy, powiat puławski, województwo lubelskie, 24-100

Jeśli z niecierpliwością wyczekujecie pełnego uniesień, miłości i szaleństwa Dnia Zakochanych proponujemy małą rozgrzewkę w postaci filmowego maratonu walentynkowego.

Na początek zaprezentowana zostanie opowieść o dojrzałej miłości. Dwójka osób zakochuje się w sobie bez pamięci. Jednak cóż to by była za opowieść miłosna, gdyby nie szczypta goryczy. Ona – dojrzała kobieta z temperamentem, posiadająca swoją rodzinę, męża i dzieci i On – wolny ptak, niezwykle przystojny artysta. Jak zakończy się ta historia? Przekonajmy się!

W walentynkowym repertuarze nie może zabraknąć również komedii romantycznej. Poznamy historię dwójki nowojorskich adwokatów, którzy są specjalistami od spraw rozwodowych. Para często spotyka się w sądzie, ale najczęściej po przeciwnych stronach barykady. Jednak częste przebywanie ze sobą sprawia, że zaczynają darzyć się coraz większą sympatią. Nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji i podbramkowych sytuacji. Ale jak to zwykle bywa w komediach romantycznych wszystko zakończy się pomyślnie…

13 lutego 2024 r., godz. 17.00 Mediateka, ul. Wojska Polskiego 2 /sala widowiskowa/

Wstęp za okazaniem karty bibliotecznej, zapraszamy!

 
 

All Dates

  • 2024-02-13 17:00 - 20:00

Powered by iCagenda