Czarna Dama Apartamenty

Kontakt ul. Sandomierska 24,
24-123 Janowiec
Gmina Janowiec
Miejscowość Janowiec
Telefon 600 237 440
e-mail biuro@czarna-dama.pl

Opis obiektu: Czarna Dama Apartamenty

Obiekt Czarna Dama w Janowcu  to kompleks oferujący noclegi oraz smaczna kuchnię. Komfortowo urządzone, przestronne apartamenty z łazienkami oraz restauracja, w której serwowane są popisowe dania pochodzące z regionalnych receptur.

Apartamenty Czarna Dama – Nocleg Janowiec

Apartamenty Czarna Dama to miejsce, które warto odwiedzić szukając noclegu w sercu Janowca. Owe apartamenty należą do Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów, a dzięki swojemu położeniu, odwiedzający wypoczywając na ich terenie, mają możliwość podziwiania kościoła oraz Zamku w Janowcu, który jest najważniejszym zabytkiem wsi i znajduję się zaledwie 500 m od budynku obiektu.

Tym co wyróżnia obiekt jest jego nazwa. Wywodzi się ona z miejskiej legendy o Helenie z rodziny Lubomirskich, która po swojej śmierci, spowodowaną nieszczęśliwą miłością, została nazwana Czarną Damą.     

Co oferują nam Apartamenty Czarna Dama?

Aby zapewnić odwiedzającym jak największą wygodę obiekt przygotował 4 komfortowe i przestronnie urządzone apartamenty, których nazwy również pochodzą z miejscowych legend o Czarnej Damie, Babie Wojszyńskiej, Czarnym Baranie oraz Halabardniku.

Kwatery te są jedno- oraz dwupokojowe, a każda z nich wyposażona jest w wygodne łóżka, klimatyzację, bezpłatny Internet, smart TV, antyczne meble wraz z prywatnymi łazienkami. Ponadto dla każdego gościa udostępnione są takie sprzęty, jak czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa oraz lodówka.

Czarna Dama posiada własną restauracje, która również znajduję się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów. W ofercie restauracji widnieją klasyczne propozycje potraw kuchni polskiej oraz potrawy lokalne. Dodatkowo klienci mogą zasmakować regionalnego piwa, które jest produkowane na miejscu oraz wina pochodzącego z winnicy Widok.

Istnieje również możliwość zorganizowania na miejscu imprez okolicznościowych, dzięki sali bankietowej, która jest w stanie pomieścić 80 osób.    

Jakie atrakcje czekają na Nas w Apartamentach Czarna Dama?          

Goście odwiedzających Apartamenty Czarna Dama mają możliwość skorzystania z wycieczki objazdowej. Uczestnicy zabierani są w niezapomnianą podróż po przepięknych zakątkach gminy Janowiec dostając przy tym możliwość zapoznania się z ciekawostkami na temat zwiedzanych miejsc. Ponadto to co wyróżnia całą podróż na tle innych wycieczek objazdowych, jest fakt, że turyści poruszają się po odwiedzanych miejscach Jeepem.

Na terenie obiektu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do nordic walking.       

Co znajduje się w pobliżu Apartamentów Czarna Dama?    

Przebywając w apartamentach Czarna Dama, warto udać się do widocznego z okien obiektu - Zamku w Janowcu nad Wisłą, do którego należą również Spichlerz z Podlodowa, jak i Dwór z Moniak.

Przy okazji pobytu w Janowcu warto udać się do takich miejscowości, jak: Puławy (13,6 km) oraz Kazimierz Dolny (27,7 km), które zachwycają swoimi walorami historycznymi oraz kulturowymi. 

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak

Udogodnienia

Wifi tak
Obsługa w j. Angielskim tak
Płatność kartą tak
Dostęp dla Niepełnosprawnych tak
Miejsce przyjazne dzieciom tak
Bezpłatny parking tak
Klimatyzacja tak

Oferta dodatkowa obiektu

Ogród tak

Lokalizacja

Janowiec
ul. Sandomierska 24, 24-123 Janowiec
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.