plen

Kompleks Wodny Atrium

Kontakt ul. Grabowa 1,
24-150 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon 81 50 14 456
e-mail rezerwacja@zlun.pl

Opis

Atrium to kompleks wodny zlokalizowany w sercu Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Kontynuuje on tradycje kąpieli leczniczych, z których to miasto słynęło już w XIX wieku. Idealne miejsce dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku, a także poprawy zdrowia i urody.

Znajdujący się w centrum Parku Zdrojowego obiekt ”Atrium” to zespół wodny, Basen Białej Glinki, a także klub z wieczorami z muzyką na żywo (dostępne w wybrane dni).
Wodny kompleks z basenem Aquatonic o powierzchni 300 m2 oferuje łóżka bąbelkowe, ławeczki perełkowe, dysze masujące, tzw. łabędzią szyję. Znajdziesz tam także jacuzzi, gejzery, oraz saunę suchą i mokrą. W basenie są również tory do pływania i sztuczna rzeka. Jeżeli chcesz nauczyć się pływać, w Atrium możesz skorzystać z nauki pływania. Ratownicy, specjaliści fizykoterapii, dbają także o Twoje bezpieczeństwo.

Gejzer – dysze masujące – łabędzia szyja
Gejzery stymulują strefy energetyczne od stóp poprzez mięśnie kręgosłupa do kręgów szyjnych. Dysze masujące wzmacniają i rozluźniają mięśnie karku, modelują biodra, uda i brzuch. Woda spływająca kaskadą z łabędziej szyi uelastycznia napięte mięśnie obręczy barkowej, ramion i pleców. W basenie są również tory do pływania i sztuczna rzeka, możesz pozwolić nieść się prądowi lub płynąć pod prąd. 

Basen Białej Glinki
Skorzystaj z kąpieli w basenie białej glinki, sprowadzanej na potrzeby zabiegów z Grecji. Najczęściej, biała glinka wykorzystywana jest w zabiegach kosmetycznych twarzy, natomiast w Atrium wykonuje się ten zabieg na całe ciało. Biała glinka poprawia wygląd skóry i wygładza ją tak, że skóra staje się aksamitna w dotyku.
Po wszystkich wodnych przyjemnościach należy odpocząć  w Clubie Atrium, gdzie serwowane są wyszukane i niepowtarzalne drinki, lokalne wina, nalewki oraz zimne i gorące napoje, a także smaczne dania i przekąski.

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak

Lokalizacja

Nałęczów
ul. Grabowa 1, 24-140 Nałęczów