plen

Stadniny i Szkółki jeździeckie
Aktywność

Stajnia Konie Wojciechów
OpisStajnia zlokalizowana w gminie Wojciechów. Jej właściciele organizują zajęcia nauki jazdy konnej, treningi koni, rajdy konne po Krainie Lessowych Wąwozów, a także szkolenia i konsultacje.
Sekcja Jeździecka - Poniatowa
OpisStadnina zlokalizowana w kameralnej okolicy. Znajduje się w niej 20 koni i kucyki. Na terenie placówki znajduje się szkoła prowadząca naukę jazdy dla dzieci oraz szkolenia w skokach przez przeszkody dla osób z większym doświadczeniem.
Szkółka Jeździecka - Bogusława Szewczyk
OpisSzkółka jeździecka połączona z gospodarstwem agroturystycznym. Oferuje jazdy konne dla początkujących i zaawansowanych. Dysponują krytą ujeżdżalnią o wymiarach 21m x 40m oraz ujeżdżalnią piaskową.
Stajnia w Wylągach
OpisStajnia w Wylągach położona jest w Kazimierskim Parku Krajobrazowym w odległości ok. 4 km od Kazimierza Dolnego. Stajnia ma charakter rekreacyjno-turystyczny. Oferowana jest m.in nauka jazdy konnej dla dzieci i dorosłych.
Ośrodek hipoterapii przy Szkole Specjalnej w Kęble
OpisStajnia położona na terenie parku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kęble. Ośrodek oferuje m.in hipoterapię i naukę jazdy konnej.
Szkółka Jeździecka Jędrzejówka
OpisSzkółka jeździecka połączona z gospodarstwem agroturystycznym zlokalizowana na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Oferowana jest tu jazda konna po padoku, w terenie, a także pokaz umiejętności trenerskich.
Fiord Ranczo - Oblasy
OpisStadnina nastawiona głównie na hodowlę koni rasy fiordzkiej. Zlokalizowana jest niedaleko miasta Janowiec. Oferuje szeroki wachlarz usług związanych z końmi. M.in. Jazdę na lonży, jazdę w terenie, "oprowadzanki" dla dzieci, kuligi.