plen

W Dolinie Stawów

Kontakt Karmanowice 131,
24-160 Wąwolnica
Gmina Wąwolnica
Miejscowość Karmanowice
Telefon 607 339 564
e-mail kontakt@dolina-stawow.pl

Opis

"W Dolinie Stawów" to urokliwy zakątek we wschodniej części Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Prócz 5 komfortowych pokoi, gościom udostępnione są również dwa stawy przeznaczone do wędkowania.

Gospodarstwo agroturystyczne "W Dolinie Stawów" oferuje – przytulne, wygodne dwu- i trzyosobowe pokoje, każdy z łazienką (i ręcznikami) w nowym samodzielnym budynku, z ogrzewaniem gazowym, – w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią, z możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków, – pokój rodzinny z kącikiem dla dzieci, TV, Internet Wi-Fi – na życzenie – posiłki częściowo na bazie własnych produktów (jaja, warzywa) oraz z zaprzyjaźnionych gospodarstw (miód, owoce).

Dodatkowo naszym gościom udostępniamy: – dwa stawy dla miłośników wędkowania i rodzinnego wypoczynku nad wodą. Goście agroturystyki wędkują gratis (opłata za złowione ryby zgodnie z cennikiem łowiska) –  ogród iglakowo-kwiatowy – miejsce na ognisko lub grilla – warzywa i zioła z własnego ogródka – wypożyczenie sprzętu wędkarskiego, rowerów, kijków do nordic-walking.

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak

Udogodnienia

Obsługa w j. Angielskim tak
Wifi tak
Zwierzęta akceptowane nie
Miejsce przyjazne dzieciom tak
Dostęp dla Niepełnosprawnych tak
Bezpłatny parking tak
Klimatyzacja tak

Oferta dodatkowa obiektu

Ogród tak
Grill / miejsce na ognisko tak
Basen nie
SPA & Wellness nie

Wyżywienie

Całodzienne wyżywienie nie
Dostęp do Kuchni tak
Kącik kawowy nie

Lokalizacja

Wąwolnica
Karmanowice 131, 24-160 Wąwolnica