Stacja Zieleniec w Nałęczowie

Cena: od 180 od 180
Kontakt ul. Kombatantów 6a,
24-150 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon +48 605 380 329
e-mail glamstacjazieleniec@gmail.com

Opis obiektu: Stacja Zieleniec w Nałęczowie

Glamping Stacja Zieleniec to ekskluzywny camping położony w malowniczym Nałęczowie na Lubelszczyźnie oferujący pobyt w luksusowych, całorocznych namiotach w kształcie kopuł. W komfortowych warunkach można zaznać tu atmosfery lat dzieciństwa i wakacji spędzanych u dziadków.

Każdej z kopuł patronuje jedno ze słowiańskich bóstw: Weles, Jutrzenka i Dziewanna. Każdy glamping to też osobna galeria z pracami artystów. Glamping Stacja Zieleniec dedykowana jest wszystkim, którzy kochają spokój, przyrodę, zwierzęta , cieszy ich śpiew ptaków i  drugi człowiek obok.

Glamping Stacja Zieleniec to trzy namioty- glampingi w kształcie kopuł ze wszelkimi udogodnieniami, wyposażonymi w łazienkę i aneks kuchenny, z wydzielonym miejscem do spania i do relaksu.                                          

Odpoczywając w kopule, dzięki panoramicznemu oknu będziecie mogli podglądać piękno przyrody, podziwiać wschody i zachody słońca, a także gwiazdy. Kiedy noc jest bezchmurna, cudownie widać drogę mleczną, gwiazdozbiory i nawet planetę Wenus, a to wszystko dzięki ciemnemu niebu w naszej przestrzeni. Wokół każdej kopuły wydzielona jest zielona przestrzeń tylko dla Was, na której możecie odpoczywać na leżaku lub kocu, zjeść posiłek korzystając z drewnianej ławy i stołu lub rozpalić grilla. Przygotowaliśmy także plenerową siłownię, balię, teleskop i kącik do rozpalenia ogniska. Będziecie też mogli korzystać z owoców naszego sadu. Dla dzieci proponujemy ciekawą przestrzeń z kuchnią błotną, piaskownicą, namiotem do zabaw i warsztatów. Zorganizujemy puszczanie mega baniek, a także naukę i pokaz kręcenia ledowymi poi. W zagajniku poobserwujecie i nakarmicie kucyka Kaprysa. Interesująca lokalizacja naszej stacji, która znajduje się dość  blisko centrum Nałęczowa pozwoli Państwu na zwiedzanie pięknego, urokliwego i uzdrowiskowego miasteczka z tradycjami artystycznymi , spacery po lessowych wąwozach, lasach i polach. Zapraszamy zatem do miejsca, gdzie poranna kawa smakuje inaczej, słychać szum drzew i śpiew ptaków.

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak

Udogodnienia

Wifi tak
Obsługa w j. Angielskim tak
Płatność kartą tak
Miejsce przyjazne dzieciom tak
Bezpłatny parking tak
Klimatyzacja tak

Oferta dodatkowa obiektu

Ogród tak
Oferta dla grup zorganizowanych tak
Grill / miejsce na ognisko tak
SPA & Wellness tak

Wyżywienie

Dostęp do Kuchni tak
Kącik kawowy tak

Lokalizacja

Nałęczów
ul. Kombatantów 6a, 24-150 Nałęczów