Każdej z kopuł patronuje jedno ze słowiańskich bóstw: Weles, Jutrzenka i Dziewanna. Każdy glamping to też osobna galeria z pracami artystów. Glamping Stacja Zieleniec dedykowana jest wszystkim, którzy kochają spokój, przyrodę, zwierzęta , cieszy ich śpiew ptaków i drugi człowiek obok.
Glamping Stacja Zieleniec to trzy namioty- glampingi w kształcie kopuł ze wszelkimi udogodnieniami, wyposażonymi w łazienkę i aneks kuchenny, z wydzielonym miejscem do spania i do relaksu.
Odpoczywając w kopule, dzięki panoramicznemu oknu będziecie mogli podglądać piękno przyrody, podziwiać wschody i zachody słońca, a także gwiazdy. Kiedy noc jest bezchmurna, cudownie widać drogę mleczną, gwiazdozbiory i nawet planetę Wenus, a to wszystko dzięki ciemnemu niebu w naszej przestrzeni. Wokół każdej kopuły wydzielona jest zielona przestrzeń tylko dla Was, na której możecie odpoczywać na leżaku lub kocu, zjeść posiłek korzystając z drewnianej ławy i stołu lub rozpalić grilla. Przygotowaliśmy także plenerową siłownię, balię, teleskop i kącik do rozpalenia ogniska. Będziecie też mogli korzystać z owoców naszego sadu. Dla dzieci proponujemy ciekawą przestrzeń z kuchnią błotną, piaskownicą, namiotem do zabaw i warsztatów. Zorganizujemy puszczanie mega baniek, a także naukę i pokaz kręcenia ledowymi poi. W zagajniku poobserwujecie i nakarmicie kucyka Kaprysa. Interesująca lokalizacja naszej stacji, która znajduje się dość blisko centrum Nałęczowa pozwoli Państwu na zwiedzanie pięknego, urokliwego i uzdrowiskowego miasteczka z tradycjami artystycznymi , spacery po lessowych wąwozach, lasach i polach. Zapraszamy zatem do miejsca, gdzie poranna kawa smakuje inaczej, słychać szum drzew i śpiew ptaków.