plen

Willa Różana Ormonde Resorts

Kontakt Aleja Lipowa 8,
24-140 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon 81 743 07 82
e-mail recepcja@ormonderesorts.pl

Opis

Willa Różana to kompleks dwóch zabytkowych obiektów w centrum Nałęczowa, z bogatą historią i niepowtarzalnym klimatem. Na gości czeka tu 12 klimatyzowanych, stylowo urządzonych pokoi, a także bogate zaplecze SPA (kryty basen, sauna, hydromasaż, szkockie bicze i siłownia).

Willa Różana - Ormonde Resorts zbudowana w latach 1889-1893 dla Adama i Walentyny Nagórskich, jest przykładem połączenia klasycystycznych motywów z polskimi tradycjami architektonicznymi. Charakteryzuje ją prostota w formie i skromność w rozmiarach.  W 2006 roku Willa Różana z zakupili i troskliwie odrestaurowali  Stanisław i Barbara Burzyńscy, by dziś być lustrzanym odbiciem urzekającego piękna złotej epoki Nałęczowa.

Ormonde Resorts – Willa Różana oddaje do Państwa dyspozycji siedem gustownie urządzonych pokoi. Każdy z nich jest inny, każdy ma swój niepowtarzalny charakter, swoją historię oraz nazwę, która po części jest odzwierciedleniem stylu w jakim został urządzony.

Wyposażenie pokoi:

  • TV z satelitarnym odbiorem kanałów
  • indywidualnie sterowana klimatyzacja
  • telefon
  • mini bar
  • bezpłatne Wi-Fi
  • suszarka do włosów
  • najwyższej jakości włoskie kosmetyki

Bagatelle – apartament to przepiękny, przestronny apartament usytuowany na parterze willi. Składa się z dwóch części: salonu i sypialni wraz z przylegającym do niej obszernym tarasem z bespośrednim dostępem do ogrodu.

Podole – pokój dwuosobowy typu twin czyli przytulny, “polski” pokój usytuowany na parterze willi, jego wystrój sprawi, że z łatwością przeniesiemy się w czasy kiedy w tych murach gościł S. Żeromski czy B. Prus

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak

Lokalizacja

Nałęczów
ul. Lipowa 8, 24-150 Nałęczów