Klimaty - Pokoje Gościnne

Kontakt Stary Gaj 43B
24-204 Wojciechów
Gmina Wojciechów
Miejscowość Stary Gaj
Telefon 505 012 678, 539 572 438
e-mail kontakt@klimaty-szydlowscy.pl

Opis obiektu: Klimaty - Pokoje Gościnne

Wszystkie pokoje znajdują się na poddaszu naszego domu. Każdy z nich jest urządzony w innym klimacie, wszystkie inspirowane są naturą i przyrodą. Nasz dom otacza cisza, ogród z pięknie pachnącą lawendą, różami i innymi kwiatami oraz świerki i lasek sosnowy.

Wszystkie pokoje znajdują się na poddaszu naszego domu. Każdy z nich jest urządzony w innym klimacie, wszystkie inspirowane są naturą i przyrodą.

  • Pokój pierwszy - dwu osobowy z łóżkiem małżeńskim 
  • Pokój drugi - trzy osobowy, wyposażony jest w łóżko małżeńskie i łóżko jednoosobowe 
  • Pokój trzeci - trzy osobowy, wyposażony w łózko małżeńskie i łóżko jednoosobowe. 
  • Pokój czwarty - dwu osobowy z dwoma łóżkami jednoosobowymi. 

Do dyspozycji Gości jest przestronna altana, miejsce na ognisko, grill, leżaki oraz huśtawka ze zjeżdżalnią. Oferujemy bezpłatny parking na ogrodzonym terenie. Wyjątkowości miejsca, do którego Państwa zapraszamy dodaje otaczająca przyroda, pola, bliskość lasu, rzeczka „Czerka” wraz z wybijającymi źródełkami oraz sokoli szlak. Nocą można tu podziwiać pięknie rozgwieżdżone niebo. Dla miłośników spacerów i pieszych wędrówek polecamy największą w Europie sieć Lessowych Wąwozów.

Wieś Stary Gaj położona jest w turystycznej gminie Wojciechów. Stąd blisko jest do Wąwolnicy z Sanktuarium Matki Boskiej Kębelskiej, Kazimierza Dolnego, Janowca z ruinami zamku, malowniczego uzdrowiska Nałęczów, Stoków narciarskich w Rąblowie (20 minut samochodem) oraz Wojciechowa słynącego ze sztuki kowalskiej i Muzeum Kowalstwa w Wieży Ariańskiej. Obojętnie nie można również przejechać obok pięknego, drewnianego, zabytkowego Kościoła po wezwaniem Św. Teodora w Wojciechowie z 1725r. Ponadto dla miłośników letnich kąpieli w naturalnych zbiornikach wodnych polecamy zalew w Chodlu – z plażą, delikatnym zejściem do wody, wyznaczonym miejscem do pływania i możliwością wynajęcia sprzętu wodnego na miejscu,  a wszystko w otoczeniu lasu.

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak

Udogodnienia

Zwierzęta akceptowane nie

Oferta dodatkowa obiektu

Ogród tak
Grill / miejsce na ognisko tak

Wyżywienie

Dostęp do Kuchni tak

Lokalizacja

Wojciechów
Stary Gaj 43B, 24-204 Wojciechów