plen

Magiczne Ogrody

Kontakt Trzcianki 92,
24-123 Janowiec
Gmina Janowiec
Miejscowość Trzcianki
Telefon 503 983 135
e-mail kontakt@magiczneogrody.com

Opis

Rodzinny park tematyczny w Trzciankach. Krainy Magicznych Ogrodów zwiedza się wędrując wśród szumiących wodospadów i strumieni, pachnących kolorowych kwiatów. Kreatywne place zabaw wyposażone są w urządzenia sprzyjające pobudzaniu zmysłów zdobywaniu nowych umiejętności.

Na obszarze 12 ha, znajduje się kilkaset gatunków drzew, krzewów i kwiatów, unikalny ogród różany. W parku jest restauracja, cukiernia, kawiarnia. Obiekt przystosowany do wizyty osób niepełnosprawnych i niewidomych. Parking z miejscami na 1200 samochodów. 

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce park rozrywki zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Opowieść o Czarodzieju Zoranie, twórcy ogrodu, przekazywana jest gościom przez ponad trzydzieści ruchomych figur. Podczas Turnieju Purpurowej Róży dla wszystkich zwiedzających dostępne są również stałe atrakcje Magicznych Ogrodów – m.in. zabawy z animatorami, dmuchańce, place zabaw, plaża, przejażdżka kolejką po Kwiatowej Dolinie. Ze wszystkiego można korzystać bez ograniczeń, w cenie biletu.

W parku znajduje się restauracja, cukiernia, kawiarnia i sklep z oryginalnymi pamiątkami. Ogród jest przystosowany do wizyt osób niepełnosprawnych (podjazdy) i niewidomych (tabliczki z napisami alfabetem Braille’a). Dla dzieci i rodzin przygotowano wygodne toalety, przewijaki, miejsce do karmienia, bezpieczne ścieżki, łąki i plaże. Parking mieści kilkanaście autobusów i ponad 1000 samochodów.

Cennik dostępny pod adresem: http://magiczneogrody.com/cennik/

Lokalizacja

Janowiec
Trzcianki 92, 24-123 Janowiec