plen

Ośrodki Kultury

Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki (KOKPiT)
OpisKOKPiT jest samorządową instytucją kultury gminy Kazimierz Dolny. Powstał on poprzez rozszerzenie działalności Kazimierskiego Ośrodka Kultury.
Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie
OpisDo podstawowych zadań ośrodka należy w szczególności edukacja kulturalna i wychowanie przez sztukę.
Gminny Ośrodek Kultury w Końskowoli
OpisGminny Ośrodek Kultury w Końskowoli im. Kazimiery Walczak jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności artystyczne i uczestniczyć w różnego rodzaju imprezach kulturalnych.
Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej
OpisCentrum podejmuje zadania związane z promowaniem kultury oraz rozrywki, organizuje zajęcia i warsztaty dla dzieci i dorosłych.
Opolskie Centrum Kultury
OpisPrzy OCK działają koła zainteresowań dla dzieci i dorosłych, zespoły muzyczne, kluby oraz Kino ”Opolanka”. W budynku centrum organizowane są cykliczne wystawy i wernisaże prac plastycznych, obrazów, rzeźb, fotografii amatorskiej i profesjonalnej.
Nałęczowski Ośrodek Kultury
OpisNałęczowski Ośrodek Kultury prowadzi działalność kulturalną i oświatową. Prezentuje wystawy i wernisaże artystów – twórców z Nałęczowa i okolic. Odbywają się tu także Jarmarki Rękodzieła i Kiermasze.
Gminny Ośrodek Kultury w Janowcu
OpisGminny Ośrodek Kultury w Janowcu prowadzi działalność kulturalną i oświatową. Prezentuje wystawy twórców ludowych i artystów związanych z Janowcem i okolicami. Do zadań ośrodka należy także edukacja kulturalna, zaspokajanie potrzeb oraz zainteresowań kulturalnych.